Про аніматорський зелений туризм «Козацька гостина»: налагодження організованого змістовного дозвілля в селі Дубівка

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ                                                               ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ                                                                    ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПРОЕКТ     РІШЕННЯ
від __ серпня  2019 pоку                                                      № ___

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заслухавши інформацію керівника  колективу «Берегиня»  Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради Кордецької Л.П., про аніматорський зелений туризм «Козацька гостина» , виконком сільської ради
ВИРІШИВ:
       1.Інформацію  керівника  колективу «Берегиня» Центру культури і дозвілля Кордецької Лариси Петрівни взяти до відома «Про аніматорський зелений туризм «Козацька гостина »: налагодження організованого змістовного дозвілля в селі Дубівка».
                  2 . Творчим працівникам  Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради:
- запроваджувати  нові форми  подачі фольклору;
- виявляти, розвивати та  підтримувати  молоді таланти;
- впроваджувати  нові форми і методи  аніматорського;
- організовувати  Центром культури і дозвілля культурно-мистецькі заходи;
                   3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                           Н.В.Семенюк

Додаток
до рішення виконавчого комітету                                                    від ___08.2019р. №
  З метою підвищення ролі культури у зміцненні позитивного іміджу Семенівської громади, привернення уваги молоді, інших верств населення до козацьких звичаїв, культури, мови, етнографії, фольклору Центр культури і дозвілля пропонує запровадити  розвиток сільського  туризму  в якому необхідна анімація, яка дасть можливість жителям громади та туристам познайомитись з культурою і побутом місцевості за допомогою анімаційних форм. Село Дубівка  досить перспективне з погляду сільського туризму. Реалізувавши  таку  ідею ми зможемо  залучити  сільську молодь та доросле населення до спільної творчої діяльності з односельчанами, згуртувати жителів громади та налагодити їх ефективну взаємодію та  привабити туристів. Створення креативних умов для проведення змістовного дозвілля сприятиме розкриттю творчих потенціалів як дорослих, так і дітей, відновленню місцевих народних традицій.
     Окрім участі у різних святкуваннях, фестивалях та ярмарках, унікальних екскурсійних програмах  ці місця дадуть можливість для гостей вільного спілкування з природою, збиранням грибів, ягід та інших дикоростучих, організації полювання та риболовлі, фотополювання.
В міні – музеї селянського побуту (який буде розташований в кімнаті клубного приміщення туристи та гості «Козацького поля» зможуть скоштувати  козацькі страви та насолодитися  дегустацією місцевих продуктів.
 Центр культури і дозвілля пропонує провести ряд заходів на «Козацькій гостині»
-- «Осінній ярмарок»
 - майстер клас народного співу «Їхав козак з України»
- театралізована  вистава  «Січові козаки» та «Козацькі розваги»
-  ФЕСТИВАЛЬ  НА ПОКРОВУ «Семенівські обереги»
- Обрядове свято «Колодія»
Заходи в які посилять виховання національної свідомості, патріотизму  з підростаючим поколінням:   налагодження, розширення та зміцнення зв'язків між аматорськими колективами, окремими виконавцями, майстрами декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва.
Ідея аніматорського туризму у сільській місцевості полягає не лише у створенні комфортних умов для відпочинку, але й в організації культурної програми, що може стати візитівкою для нашої громади.
Секретар ради                                                          О.М.Гортовлюк