Про надання  дозволу на розроблення    проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки в оренду громадянину   Кордецькому С.К.

ПРОЕКТ       Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев'ята  сесія                                                          VΙI скликання

від                              2019 року                                                     №

Про надання  дозволу на розроблення    проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки в оренду громадянину                                        Кордецькому С.К.

Відповідно до ст. 26  Закону   України « Про місцеве  самоврядування  в Україні», ст.ст. 8, 19, 22, 25, 30  Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про оренду землі», ст. 12, 93,122, 124, 125,126,134п.2,186 Земельного  кодексу України, розглянувши  заяву  громадянина, сільська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Надати  громадянину  Кордецькому Сергію Костянтиновичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення земельної  ділянки  в оренду  орієнтовною площею 0,3000  га.  для  сінокосіння і випасання худоби (01.08) із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с. Терехове  вул. Джозефа Конрада Бердичівського району Житомирської області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                 Н.В.Семенюк