Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою    щодо відведення  земельних ділянок громадянам

ПРОЕКТ      Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев'ята  сесія                                                           VΙI скликання

від                       2019 року                                                        №

Відповідно до ст. 26  Закону   України « Про місцеве  самоврядування  в Україні», ст.ст. 8, 19, 22, 25, 50  Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 22, 40, 118, 122 Земельного  кодексу України, розглянувши  заяви  громадян, сільська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Надати  громадянину Собку Ігорю Юрійовичу дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2100  га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Хажин вул. Двірська .

2.Надати  громадянину Лепешку Юрію Михайловичу дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2500  га. для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с.Семенівка  вул. Садова, 16 .

3.  Надати  громадянину Лепешку Юрію Михайловичу дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,0500  га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Семенівка вул. Садова .

4.Надати  громадянину  Підвисоцькому Едуарду Едуардовичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,3600  га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с. Хажин, вул. Братів Цілінських Бердичівського району Житомирської області.

5.  Надати  громадянці Бужак Людмилі Леонідівні  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2500  га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Іванківці вул. Квітнева .

6.  Надати  громадянці Бойко Тетяні Віталіївні  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2500  га. для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Терехове, пров. Польовий, 9,  Бердичівського району,  Житомирської області .

7.  Надати  громадянам  Рибачуку Дмитру Петровичу, Рибачуку Петру Дмитровичу  дозвіл на розроблення проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки  , що посвідчує спільну (сумісну) власність    орієнтовною   площею  0,1500 га. для ведення особистого селянського господарства   із земель сільськогосподарського призначення   за адресою: с. Семенівка вул. Шкільна.

8.  Надати  громадянину Мурашко Андрію Володимировичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2500  га. для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Іванківці, вул. Героїв Небесної Сотні, 87,  Бердичівського району,  Житомирської області .

9.  Надати  громадянину Лисаку Анатолію Антоновичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,0800  га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення  за адресою: с. Семенівка, вул. Перемоги,   Бердичівського району,  Житомирської області .

10.  Надати  громадянці  Павлюк  Валентині   Петрівні  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2500  га.  для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   із земель  житлової та громадської  забудови за адресою: с.Красівка   вул. Богдана  Хмельницького,23

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                 Н.В.Семенюк