Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про надання дозволу на дарування ½ частини будинку неповнолітньому Залізняку Віктору Вікторовичу

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

                                        ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

від 17 травня  2018 року                                                                         № 57

 

Про  надання дозволу на дарування

½ частини будинку неповнолітньому

Залізняку Віктору Вікторовичу

 

         

          Відповідно ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 17 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку надання органами опіки та піклування дозволів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дітей», ст.177 Сімейного кодексу України, розглянуто подані документи, заяву Залізняк Світлани Борисівни, діючої на підставі довіреності, виданої Залізняком Віктором Леонідовичем, власником ½ частини будинку, розташованого за адресою: с.Хажин Житомирської області, вул.Братів Маруськевичів,38.  Залізняк С.Б. звернулась до органу опіки та піклуванням з проханням про надання дозволу на дарування ½ частини будинку, розташованого за вказаною вище адресою, неповнолітньому сину дарувальника Залізняку Віктору Вікторовичу, 10.04.2001 року народження. В будинку зареєстровані малолітні діти : Залізняк Каміла Дмитрівна, 2009 року народження, Залізняк Аліна Дмитрівна, 2013 року народження, Залізняк Матвій Дмитрович, 2015 року народження, Залізняк Каріна Дмитрівна, 2017 року народження. Діти і надалі будуть зареєстровані в цьому будинку, їх права при здійсненні даного правочину порушені не будуть.

 виконком сільської ради 

В И Р І Ш И В:

 

1. Дозволити Залізняку Віктору Леонідовичу, 1963 року народження, паспорт ВН №680040 виданий Бердичівським РС УДМС України в Житомирській області 24.11.2015 року, жителю с.Хажин, укласти договір  дарування ½ частини житлового будинку, розташованого в селі Хажин Житомирської області по вул. Братів Маруськевичів, 38, власником якого є він на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом ННВ 715381 від 27.04.2018 року та витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 27.04.2018 року, реєстраційний номер 1541302618208, на користь його неповнолітнього сина Залізняка Віктора Вікторовича, 10.04.2001 року народження. 

2. Взяти до відома інформацію про те, що в результаті здійснення правочину з житлом малолітні діти Залізняк Каміла Дмитрівна, 2009 року народження, Залізняк Аліна Дмитрівна, 2013 року народження, Залізняк Матвій Дмитрович, 2015 року народження, Залізняк Каріна Дмитрівна, 2017 року народження, будуть мати право на користування житловою площею за адресою: с.Хажин Житомирської області, вул.Братів Маруськевичів,38.

3. Рекомендувати Залізняку В.Л. здійснити правочин з житлом протягом трьох місяців та надати органу опіки та піклування – виконкому Семенівської сільської ради копію договору дарування.

 

 

                    

Сільський голова                                                                    Н.В. Семенюк

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь