Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо організації території земельних часток(паїв) фермерського господарства «НАДІЯ-98»

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять друга  сесія                                                          VΙI скликання

від                             2019 року                                                      №

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

щодо організації території земельних часток(паїв)

фермерського господарства «НАДІЯ-98»

У відповідності   до  ст. 26 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.9 , 19, 22, 25, 49-1  “Про землеустрій”, ст. ст. 12, 12,31,32,81, 121, Земельного кодексу України, розглянувши заяву голови ФГ «НАДІЯ-98» Юзова В.С., та  матеріали, що обґрунтовують розмір та площу земельних ділянок, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл фермерському господарству «НАДІЯ-98» на виготовлення проекту землеустрою щодо організації території земельних часток(паїв) на земельні ділянки членам фермерського господарства із земель сільськогосподарського призначення, комунальної власності  які розташовані на території Семенівської сільської ради за межами населеного пункту с.Красівка Бердичівського району Житомирської області в розмірі середньої частки (паю) по реформованому КСП ім. Щорса для ведення фермерського господарства загальними площами:

8,8260га. кадастровий номер: 1820883000:04:000:0501 та 9,9286га. кадастровий номер: 1820883000:04:000:0500

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                             Н.В.Семенюк