Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам

ПРОЕКТ      Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять четверта  сесія                                                           VΙI скликання

від  23 квітня   2019 року                                                        №

Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельних ділянок громадянам

Відповідно до ст. 26  Закону   України « Про місцеве  самоврядування  в Україні», ст.ст. 8, 19, 22, 25, 50  Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 22, 40, 118, 122 Земельного  кодексу України, розглянувши  заяви  громадян, сільська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Надати  громадянину Навроцькому Олександру Івановичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,4200  га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Семенівка   вул. Шевченка .

2.  Надати  громадянину Навроцькому Олександру Івановичу      дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2500  га. для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с.Семенівка  вул. Шевченка, 3 .

3.  Надати  громадянину Мельничуку Юрію Леонідовичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2000  га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Хажин   вул. Братів Цілінських .

4.  Надати  громадянці Герасимчук Альоні Валеріївні  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,1200  га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Семенівка   вул. Урожайна .

5.  Надати  громадянину  Новарчуку  Володимиру Володимировичу   дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 2,0000  га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Великі  Низгірці   вул. Братів Зеленюків .

6.  Надати  громадянину  Новарчуку  Володимиру Володимировичу   дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2500  га. для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Великі  Низгірці вул. Братів Зеленюків,48.

7.  Надати  громадянину  Коломійцю  Володимиру  Степановичу   дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2600  га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Великі  Низгірці   вул. Корольова .

7.1 Вважати  таким  чином, що  втратило  чинність рішення  тридцять  п’ятої  сесії  сільської  ради  шостого  скликання  Великонизгірецької  сільської  ради   від  19.05.2014 року № 86   «Про надання  дозволу на  розроблення  технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення  відновлення земельної  ділянки в натурі».

8.  Надати  громадянину  Коломійцю  Володимиру  Володимировичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2500  га. для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Великі  Низгірці вул. Корольова,18.

8.1 Вважати  таким  чином, що  втратило  чинність рішення  тридцять  п’ятої  сесії  сільської  ради  шостого  скликання  Великонизгірецької  сільської  ради   від  19.05.2014 року № 86   «Про надання  дозволу на  розроблення  технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення  відновлення земельної  ділянки в натурі».

9.  Надати  громадянину  Болотнюку Василю Володимировичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2500  га. для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с. Закутинці  вул. Садова,19.

10.  Надати  громадянину  Болотнюку Василю Володимировичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,4000 га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с Закутинці   вул. Садова .

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                 Н.В.Семенюк