Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам

ПРОЕКТ      Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста  сесія                                                           VΙI скликання

від                 2019 року                                                        №

Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельних ділянок громадянам

Відповідно до ст. 26  Закону   України « Про місцеве  самоврядування  в Україні», ст.ст. 8, 19, 22, 25, 50  Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 22, 40, 118, 122 Земельного  кодексу України, розглянувши  заяви  громадян, сільська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1.  Надати  громадянину Перківському Петру Івановичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2500  га. для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою: с.Семенівка  вул. Каштанова, 77 .

2.  Надати  громадянину Перківському Петру Івановичу  дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,2600  га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: с.Іванківці  вул. Садова .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                 Н.В.Семенюк