Про направлення коштів на поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Семенівської сільської ради за адресою вул. Стадіонна, 1, с. Іванківці Бердичівського району, Житомирської області

П Р О Е К Т Р І Ш Е Н Н Я

від      березня 2019 року                                                                     № __

Про направлення коштів на поточний

ремонт покрівлі адміністративної будівлі

Семенівської сільської ради за адресою

вул. Стадіонна, 1, с. Іванківці Бердичівського

району, Житомирської області

Заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури Царапаєвої М. О. про необхідність проведення поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі Семенівської сільської ради за адресою вул. Стадіонна, 1, с. Іванківці, Бердичівського району, Житомирської області, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на проведення поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі Семенівської сільської ради за адресою вул. Стадіонна, 1, с. Іванківці, Бердичівського району, Житомирської області.

2. Направити кошти в сумі 7469,58 гривень (сім тисяч чотириста шістдесят дев’ять гривень 58 коп.) на проведення поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі Семенівської сільської ради за адресою вул. Стадіонна, 1, с. Іванківці, Бердичівського району, Житомирської області.

3. Уповноважити сільського голову Семенюк Н. В. укласти  договір з фізичною особою-підприємцем Козлюком Р. В. на проведення поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі Семенівської сільської ради за адресою вул. Стадіонна, 1, с. Іванківці, Бердичівського району, Житомирської області, підписувати всі необхідні документи та вживати заходів, необхідних для виконання даного рішення.

4. Контроль за даним рішенням покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баценюк О. С.

Сільський голова                                                            Н. В. Семенюк