Про направлення коштів на поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Садиба, Довга, Мостового, Двірська, Вишнева в с. Хажин, Бердичівського р-ну, Житомирської обл.

Р І Ш Е Н Н Я

від 13 грудня 2017 року                                                                         № 103

Про направлення коштів на поточний ремонт

вуличного освітлення по вул. Садиба,

Довга, Мостового, Двірська, Вишнева

в с. Хажин, Бердичівського р-ну,

Житомирської обл.

Заслухавши інформацію заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баценюк О. С. про необхідність проведення поточного ремонту вуличного освітлення по вул. Садиба, Довга, Мостового, Двірська, Вишнева в с. Хажин, враховуючи Програму економічного і соціального розвитку Семенівської сільської ради на 2017 рік та керуючись ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити кошторисну документацію на проведення поточного ремонту вуличного освітлення по вул. Садиба, Довга, Мостового, Двірська, Вишнева в с. Хажин, Бердичівського р-ну, Житомирської обл.

2. Направити кошти в сумі 10700,10 (десять тисяч сімсот гривень 10 копійок) гривень на поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Садиба, Довга, Мостового, Двірська, Вишнева в с. Хажин, Бердичівського р-ну, Житомирської обл.

3. Уповноважити сільського голову Семенюк Н. В. укласти  договір з ПП «Бердичівспеценергобуд» на поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Садиба, Довга, Мостового, Двірська, Вишнева в с. Хажин, Бердичівського р-ну, Житомирської обл., підписувати всі необхідні документи та вживати заходів, необхідних для виконання даного рішення.

4. Контроль за даним рішенням покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баценюк О. С.

Сільський голова                                                            Н.В.Семенюк