Про направлення коштів на поточний ремонт вуличного освітлення в с. Семенівка та с. Іванківці Бердичівського району Житомирської області

П Р О Е К Т    Р І Ш Е Н Н Я

від 21 лютого 2019 року                                                                     № __

Про направлення коштів на поточний

ремонт вуличного освітлення в с. Семенівка

та с. Іванківці Бердичівського району

Житомирської області

Заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури Царапаєвої М. О. про необхідність проведення поточного ремонту вуличного освітлення в с. Семенівка та с. Іванківці Бердичівського району Житомирської області, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на проведення поточного ремонту вуличного освітлення в с. Семенівка та с. Іванківці Бердичівського району Житомирської області.

2. Направити кошти в сумі 9874,93 гривень (дев’ять тисяч вісімсот сімдесят чотири грн. 93 коп.) на проведення поточного ремонту вуличного освітлення в с. Семенівка та с. Іванківці Бердичівського району Житомирської області.

3. Уповноважити сільського голову Семенюк Н. В. укласти  договір з ПП «Бердичівспеценергобуд» на проведення поточного ремонту вуличного освітлення в с. Семенівка та с. Іванківці Бердичівського району Житомирської області, підписувати всі необхідні документи та вживати заходів, необхідних для виконання даного рішення.

4. Контроль за даним рішенням покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баценюк О. С.

Сільський голова                                                            Н. В. Семенюк