Про неналежне виконання Мудрим О.В. та Мудрою О.О. своїх батьківських обов`язків

Р І Ш Е Н Н Я

від   16  серпня  2018 року                                                                   № 87

Про неналежне виконання Мудрим О.В.

та Мудрою О.О. своїх батьківських обов`язків

Відповідно до ст.ст. 32, 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статтею 5 Закону України „Про охорону дитинства” , з метою соціально-правового захисту прав дітей, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Попередити громадян Мудрого Олександра Володимировича та Мудру Оксану Олександрівну, жителів села Закутинці, про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов`язків та надати їм місячний термін для виправлення ситуації в сім`ї. В разі невиконання клопотати про позбавлення Мудрого О.В. та Мудрої О.О. про позбавлення батьківських  прав.

2. Громадянам Мудрому Олександру Володимировичу та Мудрій Оксані Олександрівні створити належні санітарно-гігієнічні  умови для виховання та утримання дітей, Мудрому О.В. вжити термінових заходів з припинення зловживання алкогольними напоями.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                 Н.В.Семенюк