Про організацію підвезення  учнів, вихованців та педагогічних працівників до закладів дошкільної та загальної середньої освіти Семенівської сільської ради

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

від  20 лютого 2020 року                                                              №

Про організацію підвезення  учнів, вихованців та

педагогічних працівників до закладів дошкільної та

загальної середньої освіти Семенівської сільської ради

Відповідно до ст.56 Закону України «Про освіту», ст.ст. 18, 19 Закону України «Про дошкільну освіту», ст.36 Закону України «Про загальну середню освіту», ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення сесії сільської ради  від 24.10.2018р. № 441 «Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів» відділ освіти, молоді та спорту забезпечує організацію  стовідсоткового  підвозу  169 дітей із 9 населених пунктів, а також підвозу педагогів трьома шкільними автобусами.

Розроблено  та погоджено із відділом Національної поліції графіки та маршрути руху автобусів, проведено технічний огляд транспортних засобів, оформлено страхові поліси, укладено угоди на щоденний технічний та медичний огляд. Оплачується стоянка шкільних автобусів.

З метою забезпечення і в подальшому  якісних послуг по підвезенню учнів, вихованців та педагогічних працівників, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Відділу освіти, молоді та спорту (Л.М.Колесник):

1)  Забезпечити стовідсотковий підвіз учнів, вихованців та педагогічних працівників до закладів дошкільної та загальної середньої освіти громади.

2) Забезпечити планове та щоденне проходження медичного огляду водіїв та технічного огляду транспортних засобів.

1. Директорам шкіл:

1)  Організовувати своєчасний інструктаж і навчання відповідальних за безпечний підвіз дітей педагогів з числа працівників закладу освіти.

2) Інформувати батьків дітей або осіб, що їх замінюють, про умови організації перевезень за маршрутами шкільних  автобусів.

1. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,                        т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Л.М.Колесник.

Сільський голова                                                              Н.В.Семенюк