Про організацію підвезення учнів, вихованців та педагогічних працівників до закладів дошкільної та загальної середньої освіти Семенівської сільської ради

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від  15 лютого 2018 року                                                              № ________

Про організацію підвезення

учнів, вихованців та

педагогічних працівників

до закладів дошкільної та

загальної середньої освіти

Семенівської сільської ради

Відповідно до ст.56 Закону України «Про освіту», ст.ст. 18, 19 Закону України «Про дошкільну освіту», ст.36 Закону України «Про загальну середню освіту» відділ освіти, молоді та спорту забезпечує організацію  стовідсоткового  підвозу  160 дітей із 9 населених пунктів, а також підвозу педагогів в усі населені пункти, крім Великих Низгірців, двома шкільними автобусами, на придбання одного з яких з місцевого бюджету було виділено 470 тис.гривень.

Укладено договір з приватним перевізником щодо надання послуг по підвезенню дітей  до сіл Великі Низгірці та Нова Олександрівка.

Розроблено  та погоджено із Нацполіцією графіки та маршрути руху автобусів, проведено технічний огляд транспортних засобів, оформлено страхові поліси, укладено угоди на щоденний технічний та медичний огляд. Оплачується стоянка шкільних автобусів.

З метою забезпечення і в подальшому  якісних послуг по підвезенню учнів, вихованців та педагогічних працівників, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Відділу освіти, молоді та спорту (Л.М.Колесник):

1)  Забезпечити стовідсотковий підвіз учнів, вихованців та педагогічних працівників до закладів дошкільної та загальної середньої освіти громади.

2) Забезпечити планове та щоденне проходження медичного огляду водіїв та технічного огляду транспортних засобів.

3) Розглянути можливість підвезення педагогічних працівників Великонизгірецького закладу загальної середньої освіти до місця роботи.

1. Директорам шкіл:

1)  Організовувати своєчасний інструктаж і навчання відповідальних за безпечний підвіз дітей педагогів з числа працівників закладу освіти.

2) Інформувати батьків дітей або осіб, що їх замінюють, про умови організації перевезень за маршрутами шкільних  автобусів.

1. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,                        т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Л.М.Колесник.

Сільський голова                                                                          Н.В.Семенюк