A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про погодження відкоригованого переліку об’єктів, які фінансуються в 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Семенівської сільської ради

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

 

Двадцята сесія                                                                    VΙΙ скликання

 

від 30 листопада 2018 року                                                      № ___

 

Про  погодження відкоригованого переліку

об’єктів,  які  фінансуються  в  2018 році за рахунок

субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

на формування  інфраструктури  Семенівської сільської ради

           

            Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення 15 сесії VII скликання № 366 від 12.06.2018 року «Про затвердження проектних заявок»,  лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 8/19.7/741-18 від 05.11.2018 року та витяг з протоколу № 12 засідання Комісії з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад переліків із проектними заявками на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад від 01.11.2018 року, сільська рада

                               

ВИРІШИЛА: 

         1. Затвердити остаточну вартість проекту «Реконструкція вуличного освітлення с. Іванківці по вул. Комунарів, вул. Шевченка, вул. Небесної Сотні, вул. Миру, вул. Гагаріна, вул. Рад, вул. Польова, вул. протоієрея Ігора Поліщука, Бердичівського району, Житомирської області» в сумі 296,752 тис. грн.

         2. Затвердити остаточну вартість проекту «Реконструкція вуличного освітлення с. Семенівка по вул. Садова, вул. Молодіжна, вул. Шевченка, вул. Шкільна, Бердичівського району, Житомирської області» в сумі 478,015 тис. грн.

         3. Затвердити остаточну вартість проекту «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Бр. Маруськевичів, Мостовій, Бр. Цілінських, Польовій та Садовій в с. Хажин, Бердичівського району, Житомирської області» в сумі 383,146 тис. грн.

         4. Затвердити остаточну вартість проекту «Капітальний ремонт будівлі (термомодернізація) Хажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Семенівської сільської ради Житомирської області за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Хажин, вул. Двірська, 42» в сумі 6204,434 тис. грн, з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури 1240,887 тис. грн, за рахунок коштів місцевого бюджету 620,444 тис. грн та за рахунок інших джерел фінансування 4343,103 тис. грн.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                                             Н. В. Семенюк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь