Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

від     листопада 2019 року                                                       №

Про присвоєння поштової адреси
земельній ділянці

Розглянувши заяву гр. Герасимчук Ніни Іванівни,  про присвоєння поштової адреси  земельній ділянці,  загальною площею 0,2200 га, керуючись статтями 31, 37, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сільської ради № 324 від 23.02.2018 року « Про затвердження  Порядку присвоєння та зміни поштової адреси об’єктам нерухомого майна Семенівської сільської ради»,  з метою упорядкування адреси земельної ділянки та подальшого оформлення відповідних документів, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:                                                                                                                                                0000001. Присвоїти земельній ділянці загальною площею 0.2200 га., цільове призначення якої – 02.01 Для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Герасимчук Ніни Іванівни , яка розташована між житловими будинками  №26  та № 28 по вул. Урожайна с.Семенівка поштову адресу: вулиця Урожайна, 26а  , село Семенівка, Бердичівського району , Житомирської області.                                                                 0000002. При подальшому оформлені документів на земельну ділянку гр. Герасимчук Ніни Іванівни вказувати поштову адресу вулиця Урожайна, 26а  , село Семенівка, Бердичівського району , Житомирської області.                                                  0000003.Відповідальній особі внести зміни в облікові документи сільської ради.                                                                                                                          0000004. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Гортовлюк О.М.   та на спеціаліста (з земельних питань) відділу  економіки та розвитку інфраструктури Семенівської сільської ради Лихолат В.А.

Сільський голова                                                         Н.В.Семенюк