Про призначення помічником гр. Федорчук Неллі Василівни

Р І Ш Е Н Н Я

від    19   липня  2018 року                                                             № 85

Про призначення помічником

гр. Федорчук Неллі Василівни

До органу опіки та піклування Семенівської сільської ради звернулася із заявою гр. Федорчук Нелля Василівна про призначення її помічником  над гр. Чупровою Мариною Іллівною.

Федорчук Неллею Василівною, 04.01.1961 року народження, яка проживає за адресою: с. Великі Низгірці Бердичівського району, вулиця Польова, б. 35 представлені документи про фізично недієздатну особу Чупрову Марину Іллівну, 19.01.1961 року народження, яка проживає в її помешканні  з 22 березня 2018 року. Гр. Федорчук Н.В. здійснює постійний догляд над Чупровою М.І. та створює всі необхідні умови для її повноцінного проживання. Родинних зв’язків у громадянок немає.

Чупрова Марина Іллівна є громадянкою Російської Федерації, з 1996 року по 2009 рік проживала в Україні в Житомирській області. У 2008 році отримала право на постійне проживання, але, внаслідок незалежних від неї обставин, втратила його у 2016 році. Згідно медичного висновку лікарняно-трудової експертної комісії від 07.02.1977 року, визнана непрацездатною та такою, яка потребує постійного стороннього догляду пожиттєво, є цивільно дієздатною фізичною особою, але не в змозі належно здійснювати свої права та виконувати обовязки внаслідок незадовільного стану здоровя, тому, відповідно до законодавства України, має право обрати собі помічника.

Згідно зі ст. 78 Цивільного Кодексу України гр. Чупрова Марина Іллівна, 19.01.1961 року народження, просить призначити їй помічника  - Федорчук Неллю Василівну, 04.01.1961 року народження та надати їй право вчиняти дрібні побутові правочини, представляти її інтереси в державних органах влади, органах місцевого самоврядування, оргнізаціях, що здійснюють обслуговування населення; одержувати пенсію, поштові відправлення.

На основі вищезазначеного, керуючись п.4 ч. «б» ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Призначити гр. Федорчук Неллю Василівну помічником над гр. Чупровою Мариною Іллівною та надати їй право вчиняти дрібні побутові правочини, представляти її інтереси в державних органах влади, органах місцевого самоврядування, оргнізаціях, що здійснюють обслуговування населення; одержувати пенсію, поштові відпраавлення.

2.  Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                    Н.В. Семенюк