A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про роботу будинку культури села Закутинці за 2017рік та за І-півріччя 2018 року

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

  РІШЕННЯ

від   20  вересня 2018 року                                                                 № 111

 

Про роботу будинку культури села Закутинці 

за 2017рік та за І-півріччя 2018 року

 

          Заслухавши інформацію директор Будинку культури села Закутинці

 Семенівської сільської ради Житомирської області Павлюк Галини  Павлівни про роботу будинку культури села Закутинці   за 2017рік та за І-півріччя 2018 року,  керуючись статтею 32 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні», виконком   сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

            1. Інформацію директора будинку культури села Закутинці

 Семенівської сільської ради Житомирської області Павлюк Галини  Павлівни про роботу будинку культури села Закутинці   за 2017рік та за І-півріччя 2018 року взяти до відома (додається).       

2. Визнати роботу директора будинку культури села Закутинці Семенівської сільської ради Житомирської області  задовільною.

           3 . Директору будинку культури с.Закутинці Семенівської сільської ради:

- сприяти  набуттю молоддю соціального досвіду, успадкування духовних та культурних надбань українського народу;

- проводити  масові заходи щодо патріотичного виховання молоді.

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

Сільський  голова                                                        Н.В.Семенюк

 

 

 

 

Додаток

                                                        до рішення виконавчого комітету

від 20.09.2018 № 111

 

З В І Т

директора Закутинецького будинку культури Павлюк Г.П

про роботу  за 2017 та І-півріччя 2018 р.

 

       Серед актуальних проблем розвитку села особливе місце посідає культура як галузь соціальної інфраструктури , що покликана задовольняти духовні запити населення, формувати, розвивати здібності та високі естетичні смаки , забезпечувати умови для поширення самодіяльної народної  творчості .

                 Закутинецький  будинок культури –розташований  в центрі села і має надзвичайно велике значення у життєвому соціумі сільських жителів. В будівлі  БК є обрядова  та глядацька зали,  бібліотека та кабінет гурткової роботи. Будинок культури – це гордість нашого села.  На даний час  в ньому проводяться концерти до свят,  виставки, дискотеки для молоді та інші розважальні заходи, в яких беруть участь працівники культури, учительський та учнівський колективи Красівської школи,  фольклорний колектив «Горлиця» та жіночий ансамбль .   

 

       На даний час працівників – 2 (директор та керівник художній). В будинку культури є бібліотека де працює один  бібліотекар.

      Протягом 2017 та І-півріччя 2018 року творчі працівники будинку культури  працювали над виконанням  запланованих заходів щодо організації дозвілля жителів села, особливо молоді, проведення культурно-розважальних заходів, релігійних та державних свят згідно плану роботи.

Впродовж 2017 року було проведено такі свята: 

дитячий благодійний ранок  до Різдва Христового. Наймолодші учасники художньої самодіяльності БК колядками та щедрівками вітали жителів села, підготувала свято керівник художній - Цимбалюк Р. М.

Свято Маланки за участі фольклорного колективу «Горлиця». Провели свято працівники БК.

     Молодіжний вечір відпочинку та ігрове розважальне шоу  до Дня      закоханих.

Святковий концерт до Дня жінки підготували та провели працівники культури, учні школи, вчителі.

Проведено розважально - ігрову програму для старших класів  «Гуморина - 2017» до Міжнародного Дня сміху.

Працівниками культури було проведено тематичний вечір «Чорнобиль – наш біль».  Запрошені учасники ліквідації ЧАЄС.

Біля обеліску загиблим воїнам був проведений мітинг до річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Художню частину мітингу підготували вчителі та учні Красівської ЗОШ.

Проведено дитячий благодійний ранок до Дня Захисту дітей «Сонечко світить для всіх». Веселі конкурси, розваги запальні таночки, конкурс малюнка на асфальті, заохочувальні подарунки, провели свято для діток творчі працівники будинку культури.

На базі БК  пройшов конкурс «Міс Закутинці - 2017». Приймали участь учениці молодших класів Красівської ЗОШ. Інтелектуальні конкурси, дефіле в українських національних  костюмах,  вечірніх сукнях, створювали надзвичайно святкову атмосферу, всі учасниці були надзвичайно креативними та талановитими, перемогу здобула Леонова Юлія. Підготувала конкурс керівник художній Цимбалюк Р.М

Обрядове свято Івана Купала. У купальському дійстві були залучені молодь села та учасники фольклорного колективу «Горлиця».

Захід до Міжнародного Дня людей похилого віку.  Всіх присутніх привітав директор агрофірми «Світанок», запрошеним вручив продуктові набори. Свято пройшло в дружній, теплій атмосфері.

В с. Малі Гадомці працівниками культури Закутинецького БК  організовано та проведено свято села, яке поєдналося зі святкуванням Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва. Були присутні голова громади Семенюк Н. В., в.о. старости та приватні підприємці, які вітали жителів села зі святом. Приймали участь учасники художньої самодіяльності, фольклорний колектив «Горлиця», жіночий вокальний ансамбль, учні старших класів. Свято продовжилось гостинним частуванням українських традиційних страв, які представили працівники БК на виставці «козацькі гостини».

       В приміщенні БК відбулися урочистості  присвячені  Дню працівників сільського господарства. Меценатами  свята були  працівники агрофірми «Світанок». Підготувала концерт керівник  художній БК Цимбалюк Р. М. Приймали участь у заході: фольклорний колектив «Горлиця», жіночий вокальний ансамбль та учні села.

Мітинг-реквієм  вшанування жертв голодомору та політичних репресій, який пройшов біля пам’ятного знаку жертвам голодомору, що знаходиться на сільському кладовищі.

Обряд  «Андріївські вечорниці» за участю вокального ансамблю та учнів старших класів. Обрядові пісні та веселі козацькі жарти створювали справжню атмосферу українських традицій та гарного настрою.

Благодійний дитячий ранок  до Святого Миколая. Агрофірма «Світанок» кожну  дитину пригостила солодким новорічним подарунком. 

         Новорічний карнавал для жителів села. Були проведені конкурси, розваги, безпрограшна лотерея , привітання Діда Мороза та Снігуроньки.

 

Творчими працівниками Закутинецького будинку культури на протязі І-півріччя 2018 року було проведено такі заходи:

Благодійний дитячий ранок до Різдва Христового .  

Тематичний вечір до Дня Соборності України. Керівник художній та бібліотекар підготували та провели  тематичний   вечір вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам' яті Героїв Небесної Сотні.                                                                                                                                                    

Традиційно пройшов святковий концерт приурочений до Дня жінки. Музичні вітання звучали на адресу матерів і дружин, бабусь, сестричок, жінок-колег. Вітали жінок в.о. старости Ващенко М.М. та депутат Семенівської громади Лямпук Ю.М., який пригостив присутніх солодощами. Свято пройшло в надзвичайно теплій родинній атмосфері.   

            Проведено дитячу розважальну програму до Дня Сміху.  Діти приймали участь у веселих конкурсах, розвагах, учасники художньої самодіяльності демонстрували веселі сценки.

    До Всесвітнього дня здоров'я в будинку культури відбулась бесіда з підлітками  під назвою «Шкідливі звички -шлях у безодню» яку підготувала та провела  фельдшер Ковальчук Н.П.

            До Міжнародного Дня пожежника було проведено бесіду з дітьми про небезпеку вогню.

             Покладання квітів до братської могили на сільському кладовищі з нагоди Дня пам'яті та примирення .  Мітинг біля пам'ятника загиблим воїнам. Тематичні виступи учнів Красівської школи та учасників ходожньої самодіяльності  БК.

   Творчі працівники БК та фолькльорний колектив «Горлиця» приймали  участь у загальному святі Семенівської ОТГ  приуроченому  до Дня  Матері, яке відбулось в приміщені клубу с. Семенівка .                                                                                                                

    Театралізоване святкове дійство  присвячене Дню Захисту дітей, підготували та провели свято працівники будинку культури. Театралізована казка «Коза-дереза», веселі хороводи, ігри, конкурси, розваги, надавали святкового настрою для дітей та дорослих. Всі дітки отримували призи за участь в конкурсах.

     Участь у  виїзному  семінарі клубних та бібліотечних працівників Семенівської сільської ради, який відбувся на базі БК  с. Терехове. Учасники художньої самодіяльності будинку культури  креативно зустріли гостей семінару,  була проведена екскурсія по БК та бібліотеці під час якої семінаристи  мали змогу ознайомитись з матеріально технічною базою клубу , роботою гуртків, веденням клубної та бібліотечної документації. Також працівники культури відвідали Народний музей Дж. Конрада.                                                                                                                                                          До Дня журналіста в будинку культури підготовлена виставка                 «Журтналісти на захисті Незалежності України»                                                                                              

Літературно-музична композиція  до Дня Конституції.

         До  Дня молоді було проведено  спортивно-розважальні змагання та святкова дискотека.

    Працівники культури працюють відповідно до затверджених посадових інструкцій, дотримуються розпорядку дня, підтримують благоустрій  підпорядкованої будинку культури території.    

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь