Про роботу закладів Центру культури і дозвілля   Семенівської сільської ради за 2019 рік

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ                                                               ЖИТОМИРСЬКОЇОБЛАСТІ                                                                    ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

від 18 грудня 2019 pоку                                                                       №

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заслухавши інформацію директора   Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради Якимчук О.В., про роботу закладів Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради за 2019 рік.

Центром культури і дозвілля Семенівської сільської ради, було проведено заходи згідно запланованого перспективного плану, який був затверджений на початку 2019 року.

Організовано  та проведено  культурно - мистецькі заходи, які  були спрямовані на популяризацію, оновлення, поширення  українських та місцевих культурних традицій , а також різноманітні  дитячі, молодіжні розваги  та змістовне дозвілля. Започатковано  два фестивалі  «Медовий спас» - фестиваль меду , «Козацька пісня» - фестиваль патріотичної пісні. Проведено   виставки  народних умільців,  ярмарки  з метою популяризації культурної спадщини, розвитку народних і художніх промислів.

Протягом 2019 року було проведено  56 - тематичні вечори;   75 -  концерти ;   115 – заходів  для дітей та молоді;  15 - масових   театралізованих  свят , 20 народних гулянь, проведено  16 - обрядів  відповідно до місцевих звичаїв і традицій.

Проведено  семінари, усні журнали, наради.

Протягом  2019 року вивчали  та прислухались до  потреб населення, підтримували   талановитих учасників художньої самодіяльності.  Ініціювали  дітей та молодь через гурткову роботу.

Центр культури і дозвілля працює над   базою  даних про майстрів декоративно – прикладного мистецтва, образотворчого мистецтва для  використання у розробці туристично - привабливого маршруту Семенівської  громади.

Протягом 2019 року  проведено ремонт в приміщені клубу села Дубівка та встановлено обігрівач на твердому паливі, придбано тенісний стіл в клуб села Іванківці. Виготовлено  одяг сцени в клуб села Красівка. Частково перекрита будівля клубу  с. Семенівка.

Придбано бульбашкову та димову машину, світловий лазер для окраси молодіжних вечорів відпочинку. Для кожного клубного закладу виготовлені  сучасні інформаційні стенди.

В Народному музеї Дж. Конрада   проведено косметичний ремонт , поновлено стенди.

Враховуючи вищевказане, виконком  сільської  ради

ВИРІШИВ:

1.  Роботу ЦКіД  Семенівської сільської ради вважати задовільною.

2. Творчим працівникам  Центру культури і дозвілля Семенівської сільської ради:

- запроваджувати  нові форми подачі фольклору;

- виявляти, розвивати та  підтримувати  молоді таланти;

- впроваджувати  нові форми і методи культурного дозвілля;

- організовувати  Центром культури і дозвілля культурно-мистецькі заходи;

- поновлювати та комплектувати музейні надбання.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                          Н.В.Семенюк