A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про роботу закладу за 2017-2018 навчальний рік, звіт завідувача Хажинського ДНЗ «Калинонька» Семенівської сільської ради Житомирської області

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

  РІШЕННЯ

 

від  20  вересня 2018 року                                                                     № 112

 

Про роботу закладу за 2017-2018 навчальний рік,                                                    звіт завідувача Хажинського ДНЗ «Калинонька»                                          Семенівської сільської ради Житомирської області

 

          Заслухавши звіт завідувача   Хажинського дошкільного навчального закладу «Калинонька» Семенівської сільської ради Житомирської області Хміль Олени Юріївни  про роботу закладу за 2017-2018 навчальний рік,  керуючись статтею 32 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні», Законом України  «Про дошкільну освіту», виконком   сільської ради

ВИРІШИВ:

 

            1. Інформацію завідувача Хажинського дошкільного навчального закладу «Калинонька» Семенівської сільської ради Житомирської області Хміль Олени Юріївни взяти до відома (додається).

            2.Роботу Хажинського дошкільного навчального закладу «Калинонька» Семенівської сільської ради Житомирської області  визнати задовільною.

            3. 3обов'язати завідувача  дошкільним навчальним закладом: 

 3.1. Забезпечити дітей закладу  в наступному 2018-2019 навчальному році повноцінним харчуванням згідно норм чинного законодавства.

 3.2. Забезпечити організацію навчально-виховного процесу в ДНЗ      відповідно до санітарних норм та правил.

3.3.Забезпечити проведення профілактичних медичних оглядів педагогічних працівників та молодшого обслуговуючого персоналу до початку нового навчального року.

 3.4. Продовжувати  організацію роботи з дітьми щодо патріотичного виховання засобами музичного та українського декоративного мистецтва.

             3.5. Продовжити роботу щодо придбання  елементів для  ігрових  зон в групах.

 3.6.Здійснювати заходи щодо покращення матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу .

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Колесник Людмилу Миколаївну.

 

 

 

Сільський  голова                                                        Н.В.Семенюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

                                                        до рішення виконавчого комітету

від 20.09.2018 № 112

 

Звіт керівника Хажинського ДНЗ «Калинонька»

                                  Загальна характеристика

      Хажинський ДНЗ «Калинонька»   розпочав функціонування у 2011 році .  Групові приміщення  забезпечені меблями та ігровим обладнанням , мають сучасний інтер'єр  . Розвивальне середовище ДНЗ організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям . Для занять дітей створено всі умови .

Дошкільний  навчальний заклад «Калинонька» здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України:

  • Конституції України;
  • Базового компонента дошкільної освіти
  • Законів України «Про дошкільну освіту»,  «Про охорону праці» , «Про відпустки»
  • Освітньої програми « Українське довкілля »

А також відповідно Статуту та річного плану роботи дошкільного закладу .

                                      Склад вихованців

        За проектною потужністю дошкільний заклад  розраховано на дві групи  .  40 місць для дітей від 3 до 6 років .  Групи комплектувалась переважно у серпні - вересні  і налічили 46 вихованців , з них 20  дошкільників та 26 дітей різновікової групи . Діти з сіл Хажин  , Терехове  та Кикишівка  мають можливість здобувати дошкільну освіту . Завдяки створенню Семенівської громади та придбанню автобуса діти мають змогу відвідувати ДНЗ безперешкод , на даний час  з Терехове та Кикишівки ДНЗ відвідує 11 діток.

Контингент батьків соціально благополучний .

                                  Кадрове забезпечення

Навчально-виховний процес  у дошкільному закладі забезпечують  11 працівників

6 – педагогічних (завідувач , 3-вихователі,  музичний керівник, логопед )

5-техперсонал (2-помічника вихователя, 2- кухаря, 1-підсобний працівник)

                                Пріоритетні напрями діяльності ДНЗ

       Пріорітетними напрямами роботи ДНЗ в 2017-2018 році були

- удосконалення професійної компетентності педагогів

- створення сприятливих умов  для гармонійного поєднання інтелектуального розвитку дошкільника з фізичним , соціальним ,емоційно - вольовим  ,моральним ,естетичним розвитком .

- Формування здоров'я зберігаючої функції особистості дитини , забезпечення її прав на здобуття якісної дошкільної освіти .

    Завдання у 2017-2018 навчальному році  були такі  :

   Продовжувати  удосконалювати  систему навчання дітей основним рухам як важливого засобу формування в них фізичних якостей , продовжувати вводити в роботу  ДНЗ ідею здорового способу життя.

     Організувати розумово –пізнавальну  діяльність дитини у процесі  логіко-математичного розвитку.

 Пріорітетним напрямком роботи залишається турбота про фізичний розвиток дітей ,  зміцнення та укріплення їх здоров*я .

З цією метою  в ДНЗ проводились бесіди , ранкові гімнастики та гімнастики пробудження , заняття з фізичного виховання, дні здоров*я , спортивні свята , враховуючи індивідуальні особливості  дітей ,стан їхнього здоров*я , фізичного розвитку, показників диспансерного обліку .

        Також в ДНЗ впроваджувався комплекс спеціальних заходів у період сезонного підйому захворюваності .

З метою  кращої  адаптації старших дошкільників до школи розроблено спільний план роботи  між ДНЗ і ЗНЗ, організовано дні відкритих дверей , проводиться взаємовідвідування занять та уроків , надаються консультації батькам.

Згідно  плану роботи  в ДНЗ проводились  свята та розваги , до яких залучались  і батьки «Свято врожаю», «Новорічне свято», «Свято 8 -го березня», «Прощавай дитячий садок». Ми дуже вдячні батькам за співпрацю , за виготовлення різних виробів та сценічних костюмів

                               Організація харчування .

Повноцінне  харчування є  невід*ємною складовою зміцнення здоров*я дітей . Організація харчування ведеться відповідно   до Інструкції з організації харчування дітей  , затвердженої  наказом Міністерства  освіти і науки України та Міністерства  охорони здоров'я в Україні.

Діти отримують три разове харчування ,забезпеченні овочами , фруктами , соками, м*ясом,рибою. Продукти  постачаються централізовано ФОП  Ткачук Я.В. , всі продукти сертифіковані. Вартість  харчування  становить   37 гривень за один дітодень , з 23 лютого2018р.  батьки сплачують 50% , багатодітні сплачують 25% від загальної  вартості, малозабезпечені харчуються безкоштовно (6 – багатодітних, 3- малозабезпечені )

Найважливішою умовою правильної  організації харчування  дітей є сурове дотримання санітарно –гігієнічних вимог та приготування  і зберігання їжі . Результатом  є  відсутність зафіксованих випадків отруєнь і кишкових захворювань  дітей .

                       Система роботи закладу щодо попередження                        травматизму

З урахуванням розташування ДНЗ належна увага приділяється організації роботи з попередження травматизму .  Діяльність ДНЗ спрямована на формування в дошкільників навичок  безпечної поведінки в різних нестандартних ситуаціях ,формування знань про правила самозбереження , дорожнього руху,з протипожежної безпеки.

За  звітний період випадків травмування  дітей не зафіксовано.

Медичне обслуговування дітей нашого закладу здійснюється  працівниками Хажинського ФАПУ та комунального некомерційного підприємства центр ПМСД Семенівської сільської ради

  Важливо відмітити, що завдяки професійній  діяльності медичної служби та чіткому виконанню санітарних інструкцій  у закладі зменшилась кількість інфекційних захворювань ,попереджено їх розповсюдження .

              

       Робота зі зміцнення матеріально-технічної бази ДНЗ.

Дошкільний навчальний заклад  є  комунальним закладом , тому матеріальне  та фінансове забезпечення  гарантує  місцевий бюджет . Питання господарської роботи є найскладнішим у роботі керівника ,оскільки на його  розв`язання потрібні кошти .  Фінансово-господарська діяльність закладу здійснюється згідно з кошторисом .

Приступивши до роботи з грудня 2017 року я зрозуміла .як важливо коли тебе підтримують люди,яким  не байдужі проблеми підростаючого покоління. Це наші керівники , виконавчий комітет та сільська рада .

Голова громади – Семенюк Наталія Володимирівна

Т.в.о. начальника відділу освіти, молоді і  спорту Семенівської сільської ради - Колесник Людмила Миколаївна

Методист- Онищук Неля  Анатоліївна , бухгалтера і ви шановні члени виконкому.

Це з вашою допомогою  і підтримкою наша установа розквітає і діти мають можливість надалі користуватись послугами закладу.

За звітний період  було придбано халати для помічників вихователів , відро для переносу їжі з їдальні , дезинфікуючий засіб «Дезактин»

Не можна обійти увагою велику батьківську допомогу , як в фінансовому так і в  трудовому значенні .

За кошти батьків було  проведено косметичний ремонт  на суму  3000грн. , в якому батьки  приймали активну участь . За що ми їм дуже вдячні.

Разом з тим хочу ще раз наголосити  що ДНЗ відвідує 45 діток, але орендованої площі , 305 квадратних метрів , відповідно санітарних норм є недостатньо, користуючись нагодою прошу посприяти у виділенні додаткової площі у наступному навчальному році закупівлі ліжечок і шаф для одягу , при потребі 45 на даний час  шаф є 25 ,  ліжок 34.

Завдяки вашій небайдужості, активній допомозі , розумінню наших проблем ми впевнено прожили цей навчальний рік  у новоствореній Семенівській об'єднаній громаді . Лише разом ми можемо дійти до спільної мети - виростити наших вихованців фізично здоровими та міцними , духовно багатими.

Не помре Україна ніколи ,

А цвістиме мільйони років ,

Доки діти ітимуть до школи

З таких славних ,як наш, дитсадків!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь