A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про роботу закладу за 2017-2018 навчальний рік,звіт завідувача Семенівського ДНЗ «Дзвіночок" Семенівської сільської ради Житомирської області

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

                                          ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

  РІШЕННЯ

від 22 березня 2018 року                                                                     № 27

 

Про роботу закладу за 2017-2018 навчальний рік,                                                    звіт завідувача Семенівського ДНЗ «Дзвіночок»                                          Семенівської сільської ради Житомирської області

 

          Заслухавши звіт завідувача   Семенівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Семенівської сільської ради Житомирської області Длугаш Лариси Степанівни  про роботу закладу за 2017-2018 навчальний рік,  керуючись статтею 32 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні», Законом України  «Про дошкільну освіту», виконком   сільської ради

ВИРІШИВ:

 

            1. Інформацію завідувача Семенівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Семенівської сільської ради Житомирської області Длугаш Лариси Степанівни взяти до відома (додається).

            2.Роботу Семенівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Семенівської сільської ради Житомирської області  визнати задовільною.

            3. 3обов'язати завідувача  дошкільним навчальним закладом: 

 3.1. Забезпечити дітей закладу  в наступному 2018-2019 навчальному році повноцінним харчуванням згідно норм чинного законодавства.

 3.2. Забезпечити організацію навчально-виховного процесу в ДНЗ      відповідно до санітарних норм та правил.

3.3.Забезпечити проведення профілактичних медичних оглядів педагогічних працівників та молодшого обслуговуючого персоналу до початку нового навчального року.

 3.4. Продовжувати  організацію роботи з дітьми щодо патріотичного виховання засобами музичного та українського декоративного мистецтва.

             3.5. Продовжити роботу щодо придбання  елементів для  ігрових  зон в групах.

 3.6.Здійснювати заходи щодо покращення матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу .

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Колесник Людмилу Миколаївну.

 

 

 

Сільський  голова                                                        Н.В.Семенюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення

виконкому сільської ради

від 22.03.2018 року № 27

 

Звіт

завідувача  Семенівського Д Н З «Дзвіночок»

Семенівської сільської ради Житомирської області

за 2017 – 2018 н.р

 

      Семенівський ДНЗ  «Дзвіночок»   вже рік як має досвід життя у Семенівській громаді і з гордістю носить назву Семенівський дошкільний навчальний заклад   « Дзвіночок» Семенівської сільської ради і розташований за адресою

                                               с.Семенівка

                                              вул.Каштанова , 78

                                              Бердичівський район

                                              Житомирська область

                                                            13372

     Заклад розрахований на 25 місць , загальною площею 230 кв.м. , функціонує одна різновікова група ,в якій нараховується 25 дітей . Щоденно садочок відвідує до 20 вихованців. Всього на території села від 0 до 6 років   нараховується 59 дошкільнят , з них                             -                                        

           - 38 дітей зареєстровані і проживають в с.Семенівка ;

- 18  дітей зареєстровані, але не проживають в с.Семенівка ;

     -  3 дітей проживають, але не зареєстровані в с.Семенівка  .

       Заклад працює за 5-денним режимом роботи з 8.00 до 17.00 з 9-годинним режимом перебування.

         Працює у дошкільному навчальному закладі 6 працівників :   2 педагоги (завідуюча та  вихователь ) і  4 особи – обслуговуючий персонал ( помічник  вихователя, кухар, сторож , підсобний робітник ).

        З 09 по 21  березня 2011 року у дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» було проведено державну атестацію. За результатами державної експертизи заклад визнано атестованим та підтверджено право на надання освітніх послуг.         

     Дошкільний навчальний заклад « Дзвіночок» здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України :

 • Конституції України ;
 • Базового компонента дошкільної освіти ;
 • Законів України «Про дошкільну освіту»        ;

                                  «Про охорону праці»;

                                        «Про відпустки»;

 • Кодексу про працю;
 • Колективного договору ;
 • Освітньої програми «Українське дошкілля»

А також відповідно Статуту та річного плану роботи дошкільного закладу.

 

       Пріоритетним напрямком роботи закладу є формування у дітей дошкільного віку ціннісного ставлення до власного здоров’я , життєвої компетентності через формування знань і уявлень про здоровий спосіб життєдіяльності шляхом спільної роботи з батьками.

       Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти :

 • збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей ;
 • формування  їх  особистості ;
 • розвиток творчих здібностей та нахилів ;
 • виховання потреби в самореалізації та самоствердженні.    

       Для занять дітей створені всі умови , обладнані спеціальні приміщення :

 • музична та спортивна зала ;
 • прогулянковий та ігровий майданчик ;
 • спортивний майданчик.

          Групове приміщення ДНЗ забезпечене меблями та ігровим обладнанням , має сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище відповідає вимогам  та організоване з урахуванням інтересів дітей та їх вікових особливостей: створені комфортні, сприятливі умови для розвитку вихованців в самостійній і спільній діяльності.

      Протягом навчального року в ДНЗ проведено Новорічне свято ,свято «Весну зустрічаємо – маму привітаємо» . випускний бал, розвагу «Дарунки Миколая» , «День закоханих».

       Календарне планування освітньої діяльності складається за режимними моментами, видами діяльності та освітніми освітніми лініями. Однією  з основних форм освітньої діяльності  є заняття :  комбіновані , комплексні , домінантні.

      Заклад має всі природні умови для проведення літнього оздоровлення. Ігровий майданчик покритий м’якою  травою, по якій діти залюбки бігають босоніж, а дерева правлять за схованку від денного сонця.

     Велика увага приділяється проведенню ігор з піском та водою.

     Всі заняття та ранкову гімнастику  під час літнього оздоровчого періоду вихователі організовують на свіжому повітрі. Це допомагає створити режим високої рухової активності для кожної дитини. Використовуються вправи на запобігання  плоскостопості та корекції постави.  Малюки за час оздоровчого періоду набираються сил та здоров’я.

     Належна увага приділяється фізичному вихованню :

 • заняття з фізичної культури ;
 • фізкультурно – оздоровчі заходи ;
 • різні форми організації рухової активності у повсякденні.

Прогулянки мають різноманітні форми :

 • спортивні ;
 • цільові ;
 • піші переходи ;
 • екскурсії .

       Діти залюбки відвідують сільську бібліотеку , беруть участь у сільських заходах : «День села» , «День незалежності».

               Ми всі знаємо, що досягти гарних показників роботи можна лише за умов тісної , скоординованої взаємодії педагогічного, технічного , медичного персоналу , батьків , школи , вихованців.      

               В нашому закладі проводиться відповідна робота з охорони життя та здоров’я дітей . Певну роботу в цьому напрямі  виконує «Центр первинної медико-санітарної допомоги » Семенівської сільської ради , який очолює      в.о. головного лікаря Глушкова Світлана Іванівна . Працівники здійснюють контроль за станом здоров’я , фізичним розвитком дітей, проводять планові медичні огляди , що визначають рівень фізичного розвитку дитини , обстеження на  ентеробіоз та гельмінтоз , проводиться санітарно – освітня робота з персоналом. Безмежно вдячна усім за співпрацю, турботу, уважність та щиру допомогу.

                Наступність у роботі ДНЗ «Дзвіночок» і Семенівської школи передбачає співпрацю вихователя та вчителів . У спільному плані роботи дошкільного закладу і школи  плануємо організацію  загальних форм методичної роботи для педагогів закладу та початкової школи. Проводяться спільні свята , екскурсії , дні відкритих дверей. Вчителі початкових класів мають можливість ознайомитися з індивідуальними особливостями дошкільнят.               

      У вересні 2017 року  до Семенівської  ЗОШ пішло  5 дітей.                 Рівень навчальних досягнень випускників дошкільного закладу є достатнім , вони в основному засвоїли програмові вимоги і готові до шкільного життя.                               

               Взаємодія з сім’ями вихованців є одним з найважливіших напрямів діяльності закладу. Вона орієнтована на пошук таких форм і методів роботи , які дозволяють врахувати актуальні потреби батьків , сприяють формуванню активної батьківської позиції , участі батьків в управлінні закладом. Дошкільний заклад  підтримує бажання батьків поповнювати знання , необхідні для виховання та оздоровлення дітей. Для цього організовувались

         різні  форми співпраці :

 • батьківські  збори  спільно з учителями початкових класів «Єдність вимог школи і Д Н З» ;
 • бесіди з батьками ;
 • дні відкритих дверей ;
 • спільні свята;
 • виставки дитячих робіт.

        В закладі ведеться робота щодо виявлення дітей пільгових категорій та сімей , які опинились у складних життєвих  умовах. Наш ДНЗ відвідують діти таких пільгових категорій :

         - діти з багатодітних сімей – 5 .

         - діти з малозабезпечених сімей – 1.

 

       Харчування здійснюється відповідно до Інструкції з організації харчування у дошкільних навчальних закладах , затвердженої наказом МОН України , МОЗ України від 27.04.2006 р. № 298 /227.

       В дошкільному закладі створюються умови для організації доцільного та якісного харчування.  Складається меню-розкладка з урахуванням єдиного сезонного меню та технологічних карток , погоджених СЕС. Продукти харчування , що    постачаються , мають сертифікати якості та відповідності. Харчування здійснюється відповідно до режиму. Систематично проводиться бракераж сирих продуктів та готової продукції.   Готуючи страви ,  кухар суворо дотримується технології приготування їжі, нормативного об’єму страв. В раціон включено м’ясо , рибу, молочні продукти , овочі, фрукти.

         Оплата за харчування дітей складає 40 % від вартості на день. Вартість харчування одного дітодня у 2017 р. становила 25 грн., а з 1 січня 2018 року становить 37 гривень. Багатодітні сім’ї сплачують 50 % з плати для батьків , а діти з малозабезпечених сімей отримують харчування безкоштовно.

         В літній період діти були забезпечені свіжими овочами , а фруктами і  соками – протягом усього року , що дає позитивний результат в процесі оздоровлення вихованців. Щоденний контроль за якістю харчування здійснюється завідувачем. Періодичний контроль проводять працівники санепідемстанції, представники відділу освіти. 

        Розвиток матеріально – технічного забезпечення ДНЗ здійснюється за рахунок бюджету та  допомоги батьків.

        Завдання адміністрації     полягає в оптимальному його прогнозуванні та цільовому використанні. Питання господарської роботи є найскладнішим у роботі керівника , так як на вирішення її потрібні кошти .

 

       Приступивши до роботи з травня 2017 року на посаду завідувача ДНЗ «Дзвіночок» я зрозуміла, як важливо, коли підтримують люди, яким не байдужі проблеми населених пунктів , об’єднаних у громаду, зокрема і підростаючого покоління  - наших дітей.  Це наші керівники :

 • голова громади –Наталія Володимирівна Семенюк ;
 • т.в.о. начальника відділу освіти , молоді і спорту Семенівської сільської ради Людмила Миколаївна Колесник ;
 • методист Неля Анатоліївна Онищук ;
 • бухгалтери  і ви , шановні члени виконкому .

 

       Це з вашою допомогою, підтримкою і розумінням наша установа почала знову розквітати і діти мають можливість надалі користуватись послугами закладу , який ми усі любимо. За що вам вдячні працівники дитячого садка, вихованці ,  їх батьки і всі жителі нашого села.  З вашою допомогою вирішувались усі нагальні питання і значно покращилась матеріально – технічна база.

      За кошти бюджету в сумі 220 тис.грн. було зроблено :

 • поточний ремонт підлоги в їдальні ( 35 213 грн );
  • санвузлів (72 795 грн.);
  • мережі електроосвітлення (20 202 грн.);
  • силового електрообладнання ( 11 308 грн. ) :
 • придбання та встановлення газового котла та циркуляційного насоса (12 751 грн.);
 • виготовлення проекту «Капремонт-тепломодернізація» ( 22 161 грн.);
 • придбання лазерного принтера БФП «Епсон» (5 114 грн .);
 • підключення до мережі Інтернет (4 тис.грн) ;
 • придбання  маркерної дошки (947 грн.);
  • штампу (284 грн.) ;
  • електроплити (7 115 грн.);
  • електром’ясорубки ( 1 560 грн.0;
  • господарчих товарів (2 079 грн.) ;
 • проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту та пожежно – технічного мінімуму ( 360 грн.) ;
 • дератизація та дезінфекція  ;
 • відключення та підключення системи газопроводу ;
 • прочищення вентиляції та димових каналів.

 

       За підтримки депутата Житомирської обласної ради Чернявського Павла Петровича було виділено 15 тис. грн. субвенції з обласного бюджету  на придбання дитячих меблів в ігрову кімнату .

       Депутат Семенівської громади Марія Михайлівна Волкова порадувала колектив і вихованців новорічними подарунками.

        ФОП  Пушкарук с.Хажин надає послуги по викачці вигрібної ями.

         Батьки , керовані  головою батьківського комітету  Бей Т.О. , беруть активну участь у житті закладу, і ми дуже їм за це вдячні. Пропозиції та зауваження батьків приймаються з вдячністю, з адекватним реагуванням та враховуються в подальшій роботі. Власними силами батьків      

 • пошпакльовано відкоси раніше встановлених вікон ;
 • проведено косметичний ремонт роздягальні;
 • відремонтовано огорожу вигрібної ями ;
 • придбано миючі засоби та канцтовари , ігри для дітей ;
 • придбано книжкову шафу для вихователя  та вішалку для рушників в туалетну кімнату .

        Завдяки нашій новоствореній громаді колектив та вихованці закладу почувають себе впевнено, затишно і з впевненістю можемо ставити перед собою нові цілі та завдання.

     

       Шановні наші керівники, члени виконавчого комітету, присутні  !   

      Я особисто , весь наш колектив та вихованці щиро вдячні вам за те , що ви небайдужі, що вас цікавить кожна прожита дитиною хвилина в нашому садочку. Завдяки вашій щирій турботі діти зростають здоровими та щасливими , завдяки вам створені затишок і комфорт для наших малят.

       Сподіваюсь на подальшу співпрацю і взаєморозуміння.

       Дякую за увагу !

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь