A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про роботу закладу за 2018-2019 навчальний рік,  звіт завідувача Великонизгірецького ДНЗ «Золотий ключик»  Семенівської сільської ради Житомирської області

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

  РІШЕННЯ

 

від  20  червня 2019 року                                                                     № 67

 

Про роботу закладу за 2018-2019 навчальний рік,  звіт завідувача Великонизгірецького ДНЗ «Золотий ключик»  Семенівської сільської ради Житомирської області

 

          Заслухавши звіт завідувача Великонизгірецького дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» Семенівської сільської ради Житомирської області Римарчук Наталії Володимирівни  про роботу закладу за 2018-2019 навчальний рік,  керуючись статтею 32 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні», Законом України  «Про дошкільну освіту», виконком   сільської ради

ВИРІШИВ:

 

            1. Інформацію завідувача Великонизгірецького  дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» Семенівської сільської ради Житомирської області Римарчук Наталії Володимирівни  взяти до відома, що додається.

            2.Роботу Великонизгірецького дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» Семенівської сільської ради Житомирської області  визнати задовільною.

            3. 3обов'язати завідувача  дошкільним навчальним закладом: 

 3.1. Забезпечити дітей закладу  в наступному 2019-2020 навчальному році повноцінним харчуванням згідно норм чинного законодавства.

 3.2. Забезпечити організацію навчально-виховного процесу в ДНЗ      відповідно до санітарних норм та правил.

3.3.Забезпечити проведення профілактичних медичних оглядів педагогічних працівників та молодшого обслуговуючого персоналу до початку нового навчального року.

 3.4. Продовжувати  організацію роботи з дітьми щодо патріотичного виховання засобами музичного та українського декоративного мистецтва.

             3.5. Продовжити роботу щодо придбання  елементів для  ігрових  зон в групах.

 3.6.Здійснювати заходи щодо покращення матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу .

          4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Колесник Людмилу Миколаївну.

 

 

 

Секретар ради                                                         О.М.Гортовлюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення

виконкому сільської ради

від  20.06.2019 року № 67 

 

Звіт

завідувача Великонизгірецького ДНЗ «Золотий ключик»                                          Семенівської сільської ради Житомирської області

про роботу закладу за 2018-2019 навчальний рік

 

        Дошкільний навчальний заклад  «Золотий ключик» села Великі Низгірці  знаходиться в прилаштованому приміщенні.

У закладі працює два педагогічні працівники:

      Завідуюча дошкільного закладу Римарчук Наталія Володимирівна - стаж роботи  у закладі 10 років, Пухальська Інна Василівна – вихователь, стаж роботи 10 років та три працівники технічного персоналу: Андрійчук Марія Миколаївна - помічник вихователя,прачка, Нюня Наталія Олександрівна - кухар, Чорноус Іван Володимирович - сторож.

       Графік роботи з 8.00-17.00,п’ятиденний робочий тиждень. Режим дня впорядкований та гнучкий,зручний для батьків та вихователів.

         Різновікова група розрахована на 23 місця. Загальна площа території закладу 0,120 га.

У ЗДО знаходяться іграшки для дітей за їх віком,куточок відпочинку,художньо-естетичне середовище,сюжетно рольові ігри,дидактичні ігри. Опалювальна система знаходиться в належному стані,має електричне освітлення. Приміщення та територія оснащені необхідним інвентарем,перебувають у гарному стані,постійно поновлюється,оновлюється та ремонтується обладнання.

    Принципи роботи гуманізм, моральність,демократичність.

     Організація навчально-виховного процесу у ДНЗ здійснювалась відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» та спрямована на реалізацію основних завдань ДНЗ, на створення організаційно-педагогічних умов для повноцінного життя дошкільників, для реалізації ними свого природного потенціалу (фізичного, психологічного, соціального). Регламентувалась планом роботи на рік. Основною формою організування навчальної діяльності дітей були заняття з різних розділів програми. Працюємо за програмою «Дошкілля».

      У доборі форм та методів організації роботи вихователь проявляє власну ініціативу, творчість, самостійний пошук. Мова функціонування  закладу  – українська.

       У 2018– 2019 н. р. колектив закладу поглиблено працював над все стороннім розвитком дітей та їх оздоровленням. Вихователь на заняттях і в повсякденному житті  працювала над створенням умов, та нетрадиційного обладнання для активної рухової діяльності дітей,зміцнення їхнього здоров'я, та володіння дітьми навичок трудової діяльності. Для досягнення цієї мети на протязі року було проведено багато консультацій , бесід з батьками. Часто проводилися естафети, різноманітні рухливі ігри. Батьки приймали участь у створенні належних умов в дошкільному закладі, та проведенні свят.

Для того, щоб діти краще оволодівали навичками трудової діяльності, вихователька залучає дітей до чергування, як на заняттях так і під час прийому їжі. Виховує любов до природи та навколишнього середовища. Заохочувала дітей до прибирання території дитячого садка. Вони з великим задоволенням та захопленням приймали участь у догляді за кімнатними рослинами , квітковою клумбою де діти власноруч садили квіткові кущі та городиком .

         Під час занять та в повсякденному житті проводилась робота  різних розділів програми: формування творчих здібностей на заняттях з ліпки пластиліном та глиною, естетичне виховання культурно гігієнічних навичок.  Працювали  над створенням позитивного клімату  для виховання і розвитку у дітей самостійності, охайності, поваги до батьків, старших, товаришів, любові до природи.

       В групі створено належне середовище для розвитку ігрової діяльності та організації навчально-виховного процесу. Підчас проведення заняття вихователь користується  навчальним матеріалом: наочності на різні теми, дидактичні та розвивальні ігри тематичні розгортки. Матеріали  та  іграшки в достатній кількості, що сприяє кращому розвитку дитини .

           У  2018-2019 навчальному році  ми звернули увагу саме на розвиток дитини у  сім'ї,  проводили роботу з батьками, та залучали їх до спільної праці з дошкільним закладом.  Намагалися донести до дітей , що краса природи відіграє велику роль у вихованні духовного благородства.

        У ДНЗ ефективно здійснюється співпраця з батьками, педагогізація їх знань та підвищення психологічної культури. Постійно проводяться бесіди з батьками,батьківські збори,обмін досвідом серед батьків про різні сторони виховання дітей. Батьки приймають активну участь у підготовці та проведенні свят,розваг,ранків.

За відгуками батьків ДНЗ має позитивний імідж. Наступність у роботі ДНЗ та Великонизгірецької школи передбачає співпрацю вихователя та вчителів. Колектив ДНЗ разом з вчителями проводять спільно свята. Харчування дітей здійснюється відповідно норм затверджених Постановою Кабінетом міністрів України від 22 .11.2004 року №1591 «Про затвердження норм харчування в навчальних та оздоровчих закладах. Режим харчування 3 разовий,вартість харчування у 2018 році одного дітодня 37 грн. Батьки вносять плату за харчування 50% від вартості.

Завдячуючи сільському голові Семенюк Н.В. до нового навчального закладу було придбано:

* 12 тис. грн. - холодильник «Атлант»

* 2 тис.грн. виділено на ремонт приміщення влітку  2018 року

А також щиру подяку висловлюємо директору приватного сільськогосподарського підприємства «Полісся-С»-Білику Володимиру Анатолійовичу,а також директору ПРАТ «Троянівське» Коновалу Руслану Миколайовичу,директору ФГ «Агровіста плюс»Лозінському Ататолію Івановичу за придбання новорічних подарунків для дітей.

Депутат Житомирської обласної ради від  Радикальної партії Олега Ляшка  виділив кошти на придбання тротуарної плитки для ДНЗ на суму 5.500 тис грн.

Директор ФГ «Агровіста плюс» Лозінський Анатолій Іванович виділив кошти для придбання пилососа для ДНЗ на суму 3тис. грн.

Ми щиро вдячні Вам за активну участь у розумінні та вирішенні проблем нашого дошкільного закладу,адже ми працюємо з любов'ю до дітей та пройняті турботою про долю й виховання наших малюків. Завдяки вам оновлюється матеріально-технічна база, що дає змогу повноцінному розвитку наших дітей.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь