Про розгляд стану справ в сім’ях Семенівської громади

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

від 20 лютого 2020 року                                                                    № ____

Про розгляд стану справ

в сімях Семенівської громади

У січні 2020 року до Центру надання соціальних послуг надійшли заяви від в.о. старости Терехівського старостинського округу Юзефовича В.Н., Великонизгірецького старостинського округу Білика А.А., радника сільського голови М.М.Шеретуна з проханням розглянути стан справ в сім’ях: Панчук Галини Василівни, 1984 р.н. с. Терехове; Якимчук Лесі Володимирівни, 1986 р.н., с. Терехове; Тодосової Мирослави Семенівни, 1977 р.н., с. Терехове; Панчук Валентини Яківни, 1963 р.н., с. Кикишівка; Рудюк Ірини Вікторівни, 1976 р.н., с. В.Низгірці, Білик Валентини Віталіївни, 1966 р.н., с. В.Низгірці, Тарасової Ольги Василівни, 1973 р.н., с. Семенівка.

Фахівцями з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг вивчено ситуації у вказаних сім’ях, відвідано родини за місцем проживання, проведено бесіди з членами родини, про що складені відповідні акти обстеження умов проживання. На підставі заяв та зібраної інформації щодо  стану справ сімей та керуючись  підпунктом 7 пункту «б» делеговані повноваження статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком  сільської  ради

В И Р І Ш И В:

1. У зв’язку із покращенням життєвих обставин зняти з обліку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та припинити соціальний супровід сімей:

1.1. Панчук Галини Василівни, яка  проживає за адресою: с. Терехове, вул.Зарічна, буд. 52.

1.2.  Якимчук Лесі Володимирівни, яка  проживає за адресою: с. Терехове, вул.Огурцова, буд. 28.

1.3.  Тодосової Мирослави Семенівни, яка  проживає за адресою: с. Терехове, вул.Джозефа Конрада, буд. 56.

1.4.  Панчук Валентини Яківни, яка  проживає за адресою: с. Кикишівка, вул. Ватутіна, буд. 7.

1.5.  Рудюк Ірини Вікторівни, яка  проживає за адресою: с. В.Низгірці, вул. Шевченка, буд. 16.

1.6.  Білик Валентини Віталіївни, яка  проживає за адресою: с. В.Низгірці, вул. Шевченка, буд. 18.

1.7. Тарасової Ольги Василівни, яка проживає за адресою: с. Семенівка, вул.Урожайна, буд. 10.

2. Фахівцям з соціальної роботи Мисик Оксані Іванівні, Рижко Олені Людвігівні припинити соціальний супровід сімей.

3. Організацію виконання цього розпорядження та контроль покласти на завідувача Центру надання соціальних послуг Носову Т.М.

Сільський голова                                                                          Н.В. Семенюк