Про схвалення проекту рішення сільської ради   «Про прогноз сільського бюджету Семенівської сільської   об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від  листопада  2019 року                                                              №

Відповідно до статей 75,75-1, 76, 77 Бюджетного кодексу України та ст.. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення головних розпорядників коштів, виконком сільської  ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити проект рішення сільської ради «Про прогноз сільського бюджету  Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки» та подати його на розгляд та затвердження сільської ради. (додається)

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.С.Баценюк.

Сільський голова                                            Н.В.Семенюк