Про схвалення проекту рішення сільської ради    «Про бюджет Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади    на 2020 рік»

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від  21 листопада  2019 року                                                              №

Про схвалення проекту рішення сільської ради                                                           «Про бюджет Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади    на 2020 рік»

Відповідно до статей 75,75-1, 76, 77 Бюджетного кодексу України та ст.. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення головних розпорядників коштів, виконком сільської  ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити проект рішення сільської ради «Про  бюджет Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та подати його на розгляд та затвердження сільської ради,  (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.С.Баценюк.

Сільський голова             Н.В.Семенюк