Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про сільський бюджет Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                      Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять перша сесія                                                                  VIΙ скликання                                    

 

20 грудня  2018 року                                                               № 477

 

 

Про сільський  бюджет Семенівської

сільської об’єднаної територіальної громади

на 2019 рік

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   сільська  рада
В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Визначити на 2019 рік:

 

  1. Доходи  сільського бюджету у сумі  35 897 900 гривень, у тому числі доходи  загального фонду сільського бюджету – 35327900 гривень та доходи спеціального фонду сільського бюджету – 570000 гривень  згідно з додатком 1 цього рішення.

 

  1.  Видатки сільського бюджету у сумі  35 897 900 гривень, у тому числі видатки загального фонду сільського бюджету – 35327900 гривень та видатки спеціального фонду сільського бюджету – 570000 гривень.

 

  1. Оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету  у розмірі 50 000 гривень, що становить 0,14 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених пунктом 2.

 

  1. Резервний фонд сільського бюджету у розмірі 100 000 гривень, що становить 0,28 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених пунктом 2.

 

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатком 2.

 

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3, у тому числі інші субвенції з сільського бюджету місцевим бюджетам у розрізі призначень, згідно з додатком 3.1 до рішення.

 

  1. Надати право виконкому сільської ради, у разі затвердження  міжбюджетних трансфертів з державного та місцевих бюджетах сільському бюджету, вносити зміни до доходів/фінансування та видатків сільського бюджету, з наступним затвердженням сільською радою.

 

  1. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію сільських програм у сумі  1199000  гривень згідно з додатком 4 до цього рішення.

 

  1. Установити, що до джерел формування  загального фонду сільського  бюджету на 2019 рік належать доходи, визначені,  визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України.
  2.  Установити, що  джерелом формування спеціального фонду сільського  бюджету на 2019 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69-1 Бюджетного кодексу України.

 

  1. Установити, що у 2019 році кошти, отримані до спеціального фонду сільського бюджету згідно з відповідними пунктами статті 69-1 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89,91 Бюджетного кодексу України.

 

9. Визначити на 2019 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними  видатками сільського бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів  та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

 

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право виконавчому комітету Семенівської сільської ради в особі сільського голови отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

11. Головним розпорядникам коштів сільського бюджету забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

 здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;

 оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;

5) затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань;

6) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.

 

12.   Надати право виконавчому комітету Семенівській сільській раді приймати рішення щодо передачі бюджетних призначень на виконання функцій або надання послуг, на яке надано бюджетне призначення, від одного розпорядника бюджетних коштів до іншого, за погодженням з постійною комісією з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку, відповідно до частини 6 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку встановленому Кабінету Міністрів України.

13.  Надати право виконавчому комітету Семенівської сільської ради приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції (з урахуванням частини шостої статті 102 і частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України), а також збільшення обсягів видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з постійною комісією з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку, відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 

14. Делегувати повноваження функцій у сфері соціального захисту населення, зокрема призначення пільг, житлових субсидій населенню на оплату енергоносіїв та житлово – комунальних послуг, допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям – інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям, допомоги на догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, Бердичівському районному бюджету.

 

15. Рішення набирає чинності з 1 січня 2019 року.

 

16. Додатки 1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

17. Виконавчому комітету Семенівської сільської ради опублікувати дане рішення в міськрайонній газеті «Земля Бердичівська» та на офіційному сайті сільської ради (semenivsca-gromada.gov.ua) не пізніше ніж у десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України

18. Контроль  за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський   голова                                                                 Н.В.Семенюк

 


Додатки:https://rada.info/upload/users_files/04345463/26fb3502eddf781b88db0c02df709f43.xls

https://rada.info/upload/users_files/04345463/cf2dc447fdad5b0783ac6479993d0785.xls

https://rada.info/upload/users_files/04345463/9f2cd83368b25a6027a41842b126d1a2.xls

https://rada.info/upload/users_files/04345463/65984030347f11ef9049ec6df6f510f7.xls

https://rada.info/upload/users_files/04345463/6c367a646cfbe53ff59e408737af0b4e.xls

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь