Про стан  курсової  перепідготовку педагогічних працівників  закладів загальної середньої та дошкільної  освіти Семенівської сільської ради у 2019 році

РІШЕННЯ

від  20 листопада   2019 року                                                      № 128

Про стан  курсової  перепідготовку педагогічних

працівників  закладів загальної середньої та дошкільної

освіти Семенівської сільської ради у 2019 році

Заслухавши інформацію методиста інформаційно-методичного центру відділу освіти, молоді та спорту Маковської  А.А. про  курсову перепідготовку  педагогічних працівників  закладів загальної середньої та дошкільної   освіти Семенівської сільської ради у 2018-2019 навчальному році, виконком Семенівської сільської ради зазначає,  що відділом освіти, молоді та спорту, закладами освіти   проведена значна робота по виконанню вимог Закону України «Про освіту»,  «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Типового положення  про  атестацію педагогічних працівників.  Кожен педагогічний працівник повинен пройти підвищення кваліфікації  один раз на п’ять років.

В усіх закладах  наявне перспективне прогнозування  проходження курсової перепідготовки педагогічних працівників.   Щорічно  здійснюється, при потребі, коригування планів, складаються і затверджуються річні плани  підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

Відповідно до діючого законодавства, щорічно відділ освіти, молоді та спорту, враховуючи потреби ЗЗС та ДО , до 20 травня поточного року готує та подає заявку до КЗ «Житомирський обласний інститут підвищення педагогічної освіти» ЖОР про потребу  у підвищенні кваліфікації педагогічних працівників на наступний рік.

У 2019 році заявка була подана відповідно до запитів  закладів освіти на 24 педагогічних працівники, однак пройшли курсову перепідготовку   лише 23, із них за очною формою навчання – 6 осіб,  за заочною –17.

Враховуючи вищенаведене, керуючись статтею 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1.   Інформацію відділу освіти, молоді та спорту  про курсову перепідготовку  педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної  освіти Семенівської сільської ради у 2019 році    взяти до відома.

2.    Відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради (Колесник Л.М.):

1) Забезпечити фінансування курсової підготовки відповідно до змін у чинному законодавстві;

2) Здійснювати систематичний контроль за ходом проходження  курсів педагогічними  кадрами.

3. Керівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти  при подачі заявок на курси обов’язково вказувати  заклад, в якому вчитель бажає пройти підвищення кваліфікації.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Колесник Л.М.

Сільський голова                                              Н.В. Семенюк