A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про стан роботи розгляду звернень громадян за І півріччя 2018 року

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 РІШЕННЯ

 

від 19 липня 2018 року                                                                     № 76

 

Про стан роботи   розгляду  звернень громадян  за  І  півріччя  2018  року

     Заслухавши інформацію спеціаліста організаційно-кадрової,правової роботи та з питань діловодства  Петяк Л.А. «Про стан роботи  розгляду  звернень громадян за  І  півріччя  2018 року», виконком  сільської ради зазначає, що виконавчим апаратом   Семенівської сільської ради проводиться відповідна робота на виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указів Президента України щодо розгляду звернень громадян. У своїй роботі зі зверненнями громадян виконком сільської ради керується Законом України «Про звернення громадян» (із чинними змінами й доповненнями), Указом Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкцією з діловодства, відповідними розпорядженнями та дорученнями сільського  голови , іншими нормативними документами з цього питання.

        Значна увага приділяється питанням організації прийому громадян працівниками виконкому сільської ради. Рішенням виконкому затверджено дні та години прийому громадян керівництвом ради. У виконкомі налагоджено облік усіх звернень, що надходять на розгляд  та контроль за їх вирішенням, завдяки чому значно покращилася робота із заявами, скаргами та пропозиціями жителів сіл, посилився контроль за їх виконанням.

       За 6 місяців 2018 року на особистому прийомі в сільського голови та заступників сільського голови, в.о .старост  побувало 239 громадян. З питань звернень (заяв) громадян за 6 місяців поточного року прийнято більше 30 рішень виконкому, 120 рішень сесії,що стосувалися в основному оформлення права власності на земельні ділянки, надання матеріальної допомоги  учасникам  бойових дій, сім'ям , які потрапили в екстремальну ситуацію та громадянам  на поховання померлих громадян, котрі не працювали й не отримували інших соціальних виплат, вирішення житлових та інших питань.

          Незважаючи на вжиті заходи щодо посилення уваги до забезпечення життєвих потреб найбільш незахищених верств населення, все ще продовжує надходити велика кількість звернень від жителів на адресу сільської ради. За 6 місяців 2018 року надійшло й було опрацьовано 201 пропозицію, заяву і скаргу громадян, у тому числі 3 колективних звернення. Для порівняння: за аналогічний період минулого року надійшло 309  пропозицій,  заяв і скарг громадян, у тому числі 2  колективних звернення. Отже, у порівнянні з минулим роком кількість звернень дещо збільшилася. Загалом до виконкому звернулися 440 чол. (за 6 місяців 2017 року – 331 особи).  Серед них – 98 учасникам  бойових дій , 22 осіб з  інвалідністю та 34  члени багатодітних сімей та одиноких матерів, матерів-героїнь.

        У зверненнях громадян порушено  440  питань  різної тематики, що на 107 більше, ніж за відповідний період 2017 року. Найбільша кількість звернень стосувалася звернень з питань  аграрної політики  і земельних відносин-176(66 у  2017р.), питань  соціального захисту населення   -146 (124 у 2017р.) та  68 інших  питань. Лише по два звернення надійшло з питань екології,сім'Ї,дітей та молоді; чотири  з питань освіти, 7 - законності й охорони правопорядку.  391 звернення  громадян  вирішено  позитивно,  надано правову консультацію      щодо порядку вирішення  ,або  дано роз'яснення  з тих чи інших питань  49 громадянам.

   Разом з тим виконком  зазначає, що через обмеженість бюджетних коштів ряд питань, що пов’язані із наданням матеріальної допомоги, газифікації, благоустрою, вирішуються не в повній мірі у зв’язку з відсутністю відповідного фінансування.

З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу  Президента України «Про першочергові  заходи  щодо забезпечення  реалізації та  гарантування  конституційного  права  на  звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись пп.1 п.б ч.1 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію спеціаліста організаційно-кадрової,правової роботи та з питань діловодства  Петяк Л.А. про стан роботи  розгляду  звернень громадян  за  І півріччя  2018 року  взяти до відома.

2.Вважати роботу із зверненнями громадян одним із пріоритетних завдань керівництва  Семенівської   сільської  ради, обов’язком її посадових осіб та службовців.

3.Посилити персональну відповідальність посадових та службових осіб сільської ради за забезпечення системності в роботі із зверненнями, а також за усунення причин, що спричиняють обґрунтовані звернення громадян до органів влади всіх рівнів.

         4. Зосередити увагу керівників установ соціальної сфери, посадових осіб сільської ради на забезпеченні виконання Закону України «Про звернення громадян» та  Указів  Президента України щодо розгляду звернень громадян.

         5.Продовжити роботу щодо забезпечення належної організації прийому      громадян з особистих питань, здійснювати постійний контроль за розглядом звернень громадян, дотриманням встановлених термінів їх розгляду, вирішенням проблем жителів громади.

         6. Щоквартально інформувати  виконком та райдержадміністрацію про стан роботи із зверненнями громадян.

         7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства Осадчук Ю.С.

 

 

Сільський голова                                                 Н.В.Семенюк

Додаток:https://rada.info/upload/users_files/04345463/6f297279cd965a96246d110c4b3e3aa8.doc

https://rada.info/upload/users_files/04345463/889b823794e83541bb7811b482a475d5.doc

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь