Про стан справ у сім`ї жителів села Іванківці Лежнюка А.Ф., Лежнюк Т.В.

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 вересня 2018 року                                                                    № 116

Про стан справ у сім`ї

жителів села Іванківці

Лежнюка А.Ф., Лежнюк Т.В.

Відповідно до ст.34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви Лежнюка А.Ф., Лежнюк Т.В., виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати стан справ у сім`ї Лежнюка Анатолія Федоровича та Лежнюк Тетяни Вікторівни задовільним.

2. Відкликати заяву Лежнюк Тетяни Вікторівни від 14 вересня 2018 року.

3. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                 Н.В.Семенюк

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

від   20  вересня 2018 року                                                                     №

Про роботу закладу за 2017-2018 навчальний рік,                                                    звіт завідувача Хажинського ДНЗ «Калинонька»                                          Семенівської сільської ради Житомирської області

Заслухавши звіт завідувача   Хажинського дошкільного навчального закладу «Калинонька» Семенівської сільської ради Житомирської області Хміль Олени Юріївни  про роботу закладу за 2017-2018 навчальний рік,  керуючись статтею 32 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування в Україні», Законом України  «Про дошкільну освіту», виконком   сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію завідувача Хажинського дошкільного навчального закладу «Калинонька» Семенівської сільської ради Житомирської області Хміль Олени Юріївни взяти до відома (додається).

2.Роботу Хажинського дошкільного навчального закладу «Калинонька» Семенівської сільської ради Житомирської області  визнати задовільною.

3. 3обов'язати завідувача  дошкільним навчальним закладом:

3.1. Забезпечити дітей закладу  в наступному 2018-2019 навчальному році повноцінним харчуванням згідно норм чинного законодавства.

3.2. Забезпечити організацію навчально-виховного процесу в ДНЗ      відповідно до санітарних норм та правил.

3.3.Забезпечити проведення профілактичних медичних оглядів педагогічних працівників та молодшого обслуговуючого персоналу до початку нового навчального року.

3.4. Продовжувати  організацію роботи з дітьми щодо патріотичного виховання засобами музичного та українського декоративного мистецтва.

3.5. Продовжити роботу щодо придбання  елементів для  ігрових  зон в групах.

3.6.Здійснювати заходи щодо покращення матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу .

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Колесник Людмилу Миколаївну.

Сільський  голова                                                        Н.В.Семенюк