Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Семенівської сільської ради

РІШЕННЯ

від 21 червня  2018 року                                                              № 75

Про створення комісії з питань визначення

стану зелених насаджень та їх відновної

вартості на території Семенівської

сільської ради

Керуючись  ст. 30,33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах» (зі змінами), наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 р. № 127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», «Порядок визначення відновної вартості всіх видів зелених насаджень на території Семенівської сільської ради »  з метою створення умов ефективного використання зелених насаджень, запобігання безконтрольному їх видаленню, виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити комісію з питань визначення стану зелених насаджень на території Семенівської сільської ради  та їх відновної вартості у складі, що викладений у Додатку 1.
  2. Затвердити положення про комісію з питань визначення стану зелених насаджень  та їх відновної вартості на території Семенівської сільської ради  (додаток 2).
  3. Доручити в.о.старост Білику А.А. (Великонизгірецького старостинського округу), Юзефовичу В.Н. (Терехівського старостинського округу), Апатову І.А. (Красівського старостинського округу), Ващенко М.М. (Закутинецького старостинського округу), секретарю ради Гортовлюк О.М. (Хажинського старостинського округу) та спеціалісту відділу економіки та розвитку інфраструктури Лихолат В.А. (Іванковецького старостинського округу) видавати ордери на видалення зелених насаджень на підставі акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, відповідного рішення виконавчого комітету сільської ради та документа про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню (крім випадків, передбачених пунктом 6 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року № 1045).
  4. У випадках, передбачених чинним законодавством та Положенням про порядок видалення зелених насаджень на території Семенівської сільської ради  до складу комісії включаються спеціалісти, зокрема, органів державної екологічної інспекції, лісового господарства, спеціалізованих підприємств, тощо. Комісії у своїй роботі керуватися Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах, затверджених постановою КМУ від 01.08.2006 року №1045 та чинним законодавством України.

Сільський голова                                                     Н.В.Семенюк

Загрузити повністю:https://rada.info/upload/users_files/04345463/295c572dc03d08f9e675480bacdec9d1.doc