Про тимчасове влаштування Хоменко Діани Дмитрівни, 2019 р.н., в сім’ю родичів

Р І Ш Е Н Н Я

від  20  червня 2019 року                                                                     № 71

Про тимчасове влаштування

Хоменко Діани Дмитрівни,

2019 р.н., в сім’ю родичів

Відповідно до ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства», Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», розглянувши подані на розгляд виконкому сільської ради документи, з метою соціально-правового захисту прав дитини, залишеної без батьківського піклування, виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити висновок щодо  доцільності влаштування дитини Хоменко Діани Дмитрівни,  2019 року народження, в сім’ю Бондарчук Яни Олегівни, що додається.

2. Влаштувати тимчасово на шість місяців Хоменко Діану Дмитрівну, 2019 року народження, в сім’ю Бондарчук Яни Олегівни, жительки міста Біла Церква Київської області.

3. Контроль за виконанням даного  рішення залишаю за собою.

Секретар ради                                                         О.М.Гортовлюк

Рішення виконавчого

комітету сільської ради

від 20.06.2019р. 71

Висновок

щодо  доцільності влаштування дитини Хоменко Діани Дмитрівни,

2019 року народження, в сім’ю Бондарчук Яни Олегівни

В кінці 2018 року на територію села Нова Олександрівка прибула вагітна жінка Хоменко Анна Вікторівна, 1983 р.н., яку після знайомства на міському вокзалі привів до свого помешкання місцевий житель Гулевський Дмитро Валерійович, 1981 р.н.

Жінку без постійного місця проживання та реєстрації було влаштовано до Центру жінки в м.Бердичеві. Після обстеження Хоменко А.В. була направлена на лікування до обласного шкірно-венерологічного диспансеру, згодом – до обласного перинатального центру, де 01.05.2019 року вона народила дівчинку  з діагнозом «гідроцефалія». 06.05.2019 року жінка написала заяву про відмову забрати дитину з пологового будинку, про що складено акт. На даний час дівчинка проходить курс лікування в Станишівській обласній дитячій лікарні. При реєстрації дитини в Житомирському міськрайонному відділі РАЦС, куди Хоменко А.В. прибула в супроводі працівника сільської ради, дитина отримала ім’я Діана.

Після цього мати лише раз відвідала дитину з ініціативи в.о.старости Великонизгірецького старостинського округу, який дав їй кошти на поїздку. Сама вона не проявляє батьківської турботи, не цікавиться здоров’ям дівчинки. В усній та письмовій формі підтверджує свій намір не забирати дитину з лікарні через складні матеріально-побутові умови, просить тимчасово влаштувати Хоменко Діану в сім’ю своїх родичів.

Після обстеження умов проживання Гулевського Д.В., де проживає на даний час Хоменко А.В., встановлено, що перебування в даному помешканні та оточенні є небезпечним для дитини. Гулевський Д.В. ніде не працює, зловживає спиртним, присадибну ділянку не обробляє, житловий будинок занедбано; мати дитини має інфекційне захворювання, яке необхідно терміново лікувати, проте для цього немає ні коштів, ні бажання.

Родичка Хоменко Анни, жителька міста Біла Церква Київської області, Бондарчук Яна Олегівна, 1996 року народження, виявила бажання взяти Хоменко Діану в свою сім’ю після того як дізналась, що дівчинка потребує лікування та тривалої реабілітації. Бондарчук Я.О. має бажання та можливість піклуватись про дитину, її здоров’я, створювати умови для повноцінного життя та розвитку. Відповідно до наданого нею акту обстеження від 10.06.2019 року, складеного працівниками служби у справах дітей Білоцерківської міської ради, заявниця тимчасово проживає в квартирі матері зі своєю сім’єю, оскільки в її будинку проходить ремонт.

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», з метою забезпечення реалізації прав, свобод та законних інтересів дитини, виконавчий комітет Семенівської сільської ради

вважає за доцільне

тимчасово влаштувати дитину Хоменко Діану Дмитрівну, 01.05.2019 року народження, в сім’ю Бондарчук Яни Олегівни, жительки міста Біла Церква Київської області, на 6 місяців.

Секретар ради                                                              О.М.Гортовлюк