Про визначення фактичної адреси об’єктів нерухомого майна

Р І Ш Е Н Н Я

від  16  серпня   2018 року                                                                          № 104

Про  визначення фактичної адреси

об’єктів нерухомого майна

Розглянувши заяву директора  ТОВ « Еліта - агро Ч.В.В.»  Долгія Олександра Віталійовича , керуючись підпунктом 10 пункту „б” статті 30 , ст.ст. 31, 37, 53  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  відповідно до  ст.14 Закону України «Про основи містобудування»,  з метою упорядкування нерухомого майна  та подальшого оформлення відповідних документів для містобудівних потреб, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити фактичну адресу об'єктам нерухомого майна, що розташовані на земельній ділянці кадастровий номер 1820880900:02:000:0476, загальною площею 1,0458га., цільове призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка знаходиться у користуванні на праві оренди  в ТОВ « Еліта – агро Ч.В.В. », наступну адресу, а саме:

Житомирська область, Бердичівський район, за межами населених пунктів Семенівської сільської ради  (с.В.Низгірці)

Комплекс будівель та споруд № 13.

1.1 До комплексу будівель та споруд №13 входять об'єкти нерухомого майна:

- свинарник  - №1

- склад- №2

- літній вигул -№3

- пожежний резервуар - № 4.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на в. о. старости Великонизгірецького старостинського округу Білика Анатолія Антоновича  та на спеціаліста (з земельних питань) відділу  з питань економіки та розвитку інфраструктури Семенівської сільської ради (Мосійчук Н.І.).

Сільський голова                                                  Н.В.Семенюк