ПРОЕКТ      Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  п’ята  сесія                                                                   VΙI скликання

від                        2020 року                                                           №

Про внесення  змін до рішення  тридцять першої

сесії  сільської  ради     від 29.10.2019 року

№ 698  «Про надання  дозволу на розроблення  проекту

землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  громадянам»

Відповідно  до  ст.26 Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст. 8, 19, 22, 25,  30 Закону України «Про  землеустрій», ст.ст.12, 81, 121, 122, 125,126,186 Земельного  кодексу  України,  розглянувши  заяву громадянки  з метою проведення у відповідність до норм чинного законодавства   та  додані  документи,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення сільської  ради від 29.10.2019 року №698

«Про  надання дозволу на розроблення  проекту   землеустрою  щодо відведення  земельних ділянок  громадянам», викласти пункт «21»  в новій редакції , а  саме:

-« Надати  громадянці Білик Марії  Іванівні   дозвіл  на розроблення  проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної  ділянки   у власність орієнтовною площею 0,9600 га. для  ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою с . Дубівка  вул. Героїв  України».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                           Н.В.Семенюк