Про Внесення змін до договору оренди земельної ділянки укладеного з гр. Негребецьким В.Ю.

•               СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЄКТ   Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять третя сесія                                                           VIΙ скликання

від   05 грудня 2019 року                                                             №

Про Внесення змін до договору

оренди земельної ділянки

укладеного з гр. Негребецьким В.Ю.

З метою належного врегулювання договірних відносин, керуючись      ст. 26  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про оренду землі »,положеннями ст. 770 Цивільного кодексу України, рішенням сесії Семенівської сільської ради від 24.10.2018 року       № 455 « Про прийняття у комунальну власність Семенівської сільської ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення»,  відповідно до Наказу Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області від 27.09.2018 року № 6-3846/14-18-СГ « Про передачу земельної ділянки державної власності у комунальну власність» розглянувши клопотання орендаря земельної ділянка гр. Негребецького В.Ю. про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, враховуючи пропозиції постійної комісії, сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до чинного договору оренди земельної ділянки від 22.02.2012 року № 7-12, зареєстрованого в державному реєстрі земель за                          № 182080004001208, (земельна ділянка площею 18,9051 га, кадастровий номер 1820883000:04:000:0001) шляхом укладання додаткової угоди:

1.1.про заміну сторони в договорі, а саме, замінити орендодавця Бердичівську районну державну адміністрацію, податковий номер 04053619, на нового орендодавця Семенівську сільську раду Бердичівського району, юридична адреса якої:  Житомирська область, Бердичівський район, с. Іванківці, вул. Стадіонна,1, код ЄДРПОУ 04345463;

1.2.про внесення змін в розділ «Об’єкт оренди», а саме: - пункт 2 викласти у новій редакції « 2. В оренду передається земельна ділянка площею 18,9051 га. Кадастровий номер земельної ділянки 1820883000:04:000:0001. Межі земельної ділянки перенесені в натуру в установленому порядку»;  -  пункт 5 викласти у новій редакції                          «5.Нормативна грошова оцінка земельної ділянки 1820883000:04:000:0001,становить 603063,94 гривні ( шістсот три тисячі шістдесят три грн. 94 коп.), відповідно до витягу із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка щороку підлягає індексації на офіційно повідомлений коефіцієнт індексації за поточний рік.»

1.3.про внесення змін в розділ «Орендна плата», а саме: пункт 9 викласти у новій редакції « 9. Орендна плата сплачується Орендарем на розрахунковий рахунок Семенівської сільської ради  у грошовій формі в розмірі 10 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить 60306,39 грн. (  шістдесят тисяч триста шість грн.39 коп) за 1 рік ».

2. Доручити сільському голові Семенюк Н.В., у визначеному законом порядку, укласти від імені Семенівської сільської ради додаткову угоду  до вказаного договору оренди землі.

3.Орендарю земельної ділянки зареєструвати дану додаткову угоду відповідно до вимог чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                               Н.В. Семенюк