Про внесення змін до рішення Семенівської сільської ради від 17 грудня 2019 року №777 «Про передачу коштів з  сільського бюджету на  2020  рік»

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять п’ята   сесія                                                             VΙI скликання

від   ________ 2020 року                                                                  №

Про внесення змін до рішення

Семенівської сільської ради

від 17 грудня 2019 року №777

«Про передачу коштів з  сільського

бюджету на  2020  рік»

Заслухавши інформацію сільського голови Семенюк Н.В., керуючись ст. 93, 103-4 Бюджетного кодексу України,  статтями 26, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до  рішення Семенівської сільської ради від 17 грудня 2019 року №777 «Про передачу коштів з сільського бюджету на 2020 рік» виклавши пункт 1 в новій редакції:

«1. Спрямувати  частину видатків  районному бюджету Бердичівського району за рахунок медичної субвенції в сумі 515600,00 (п’ятсот п'ятнадцять тисяч шісот) гривень, для надання медичних послуг жителям об’єднаної територіальної громади на вторинному рівні Комунальним некомерційним підприємством «Центральна районна лікарня Бердичівського району» Бердичівської районної ради, з них:

• на придбання медикаментів та витратних матеріалів в сумі 100000,00 гривень,
  • оплату праці з нарахуваннями в сумі 395600,00 гривень,
  • на придбання предметів та матеріалів та оплату послуг  в сумі 20000,00 гривень.                                                                                                                        2.Уповноважити сільського голову Семенюк Н.В. укласти та підписати додаткову угоду до відповідного договору  визначений  згідно п.1 цього рішення.                      3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                Н.В. Семенюк

до рішення сільської ради

від __________ № ______

Додаткова угода                                                                                                                                     до Договору

м. Бердичів                                                              “         “________2020 року

Семенівська сільська рада, в особі сільського голови Семенюк Н.В., яка діє на підставі Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", що у подальшому іменується "Надавач субвенції" з однієї сторони та Бердичівська районна державна адміністрація, в особі голови районної державної адміністрації Димидюк Л.В., яка діє на підставі Закону України „Про місцеві державні адміністрації", та Бердичівська районна рада, в особі голови районної ради Самчик М.Ю., що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  що іменується у подальшому "Отримувач субвенції" з іншої сторони, далі іменовані – «Сторони», відповідно до статті 93 та 103-4 Бюджетного кодексу України, уклали  дану додаткову угоду про наступне:

1. Викласти пункт 1 Договору про передачу міжбюджетного трансферту у вигляді медичної субвенції з бюджету Семенівської сільської ради Бердичівському районному бюджету  від ________20__ року у наступній редакції:

«1. Предметом Договору є відносини сторін щодо передачі, у відповідності до рішення сесії Семенівської сільської ради №777 від 17 грудня 2019 року зі змінами, міжбюджетних трансфертів із бюджету Семенівської сільської ради до районного бюджету Бердичівського району у вигляді медичної субвенції отриманої з державного бюджету, для надання стоматологічних послуг жителям об’єднаної територіальної громади на вторинному рівні Комунальним некомерційним підприємством «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка» Бердичівської районної ради в сумі 50000,00 (п’ятдесят тисяч) гривень та для  надання медичних послуг жителям об’єднаної територіальної громади на вторинному рівні Комунальним некомерційним підприємством «Центральна районна лікарня Бердичівського району» Бердичівської районної ради  в сумі 515600,00 (п’ятсот п'ятнадцять тисяч шісот) гривень, з них:

• на придбання медикаментів та витратних матеріалів в сумі 100000,00 гривень,
  • оплату праці з нарахуваннями в сумі 395600,00 гривень,

2. Інші умови вищевказаного Договору залишаються незмінними і Сторони підтверджують по ним свої зобов'язання.

3. Дана Додаткова угода складена у трьох оригінальних примірниках, по одному для кожної із Сторін.

4. Дана Додаткова Угода набуває чинності з дня підписання та є невід'ємною частиною Договору від ________ 20__ року.

Реквізити та підписи сторін

Бердичівська районна державна адміністрація

13300, Житомирська область, м. Бердичів,       пл. Соборна, 23

Код ____________