Про внесення змін до рішення сесії від 22 грудня 2017 року №268 зі змінами

•               СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

_________   сесія                                                                VIΙ скликання

від _________ 2020 року

Про внесення змін до рішення сесії від 22 грудня 2017 року №268 зі змінами

Заслухавши інформацію секретаря сільської ради Гортовлюк О.М. та відповідно до ст.ст.15, 21, 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами та доповненнями, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Семенівської сільської ради від 22.12.2017 року №268 «Про умови оплати праці сільського голови на 2018 рік» зі змінами, внесених рішенням Семенівської сільської ради від 20.12.2018 року №487 «Про внесення змін в рішення Семенівської сільської ради від 22.12.2017 року №268 «Про умови оплати праці сільського голови на 2018 рік», доповнивши пункт 5  реченням наступного змісту:

«Умови оплати праці сільського голови приймаються рішенням сесії сільської ради з урахуванням змін, які діють протягом сьомого скликання сільської ради».

2. Надати право покладати на період відсутності сільського голови виконувати обов’язки сільського голови на секретаря Семенівської сільської ради Гортовлюк Олену  Михайлівну та надати право підпису  на усіх документах  сільської ради.

3. Право першого підпису  у  фінансових документах та договорах надати заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради   Баценюк Олені Сергіївні.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально – економічного розвитку.

Сільський голова                                                     Н.В.Семенюк