Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.03.2017 р. № 76 «Про затвердження комплексної довгострокової програми розвитку земельних відносин та охорони земель Семенівської сільської ради на 2017-2020 роки»

Україна

  СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

     БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

    Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять друга сесія                                                                   VΙΙ скликання

 

від 26 лютого 2019 року                                                          № 527

 

 

Про внесення змін до рішення сільської ради

від 21.03.2017 р. № 76 «Про затвердження комплексної

довгострокової програми розвитку земельних відносин

та охорони земель Семенівської сільської ради на 2017-2020 роки»

                                                       

         У зв’язку з отриманням у комунальну власність Семенівської сільської ради земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів та з метою поліпшення організації контролю за використанням земель, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 року №898-р «Питання забезпечення  учасників антитерористичної  операції  та сімей загиблих учасників АТО  земельними  ділянками» та  відповідно до висновків постійної комісії сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Внести зміни до рішення сільської ради від 21.03.2017 р. № 76 «Про затвердження комплексної довгострокової програми розвитку земельних відносин  та охорони земель Семенівської сільської ради на 2017-2020 роки», а саме: додати розділ 8 «Місцева стратегія управління землями сільськогосподарського призначення на території Семенівської сільської ради» наступного змісту:

         З метою ефективного управління земельними ресурсами громади та у зв’язку з значною кількістю звернень та  наявним дефіцитом вільних земельних ділянок передбачається наступна стратегія:

         1) Резервувати земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності за межами населених пунктів Семенівської сільської ради з подальшим виділенням та передачею у приватну власність учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та сімей загиблих з їх числа.

         Надавати земельні ділянки сільськогосподарського призначення на праві приватної власності учасникам бойових дій, АТО, ООС в межах 1 (одного) га.  землі. Закріпити першочерговість отримання земельних ділянок за учасниками бойових дій, АТО, ООС, які народилися або зареєстровані, або проживають на території Семенівської сільської ради.

         2) Затверджувати переліки земельних ділянок, які буде виставлено для продажу або права на їх оренду на земельних торгах.

         Пріоритетно передавати земельні ділянки на земельних торгах в оренду для фермерського або сільськогосподарського виробництва.

         3) Зарезервувати із земель комунальної власності земельні ділянки для сінокосіння та випасання худоби на території Семенівської сільської ради.

         4) Інші громадяни, які не використали своє право на приватизацію землі, та звернулись до сільської ради з заявою про виділення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, надавати земельні ділянки в межах 0,5 га.

        

         З метою залучення інвестицій та розвитку території Семенівської сільської ради при прийнятті рішень про розпорядження земельними ділянками враховувати Стратегію розвитку громади та містобудівну документацію.

        

         2. Затвердити зміни до Комплексної довгострокової програми розвитку земельних відносин  та охорони земель Семенівської сільської ради на 2017-2020 роки.

 

         3. Всі інші розділи залишити без змін.

 

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію  з питань земельних відносин, будівництва та екології.

 

 

 

Сільський голова                                                               Н.В. Семенюк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь