Про внесення змін до рішення від 23.04.2019 року № 584 «Про оренду нерухомого майна»

ПРОЄКТ  Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять четверта сесія                                                        V І I скликання

від     грудня 2019 року                                                             №

Про внесення змін до рішення від 23.04.2019 року

№ 584 «Про оренду нерухомого майна»

У зв’язку із розірванням договорів оренди нерухомого майна укладених із ФОП Шуберанським Л.Т., керуючись ст. 26,56  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії, сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Семенівської сільської ради від 23.04.2019 року № 584 « Про оренду нерухомого майна», а саме виключити п.1 «Укласти з ФОП Шуберанським Леонідом Тадеушовичем договір оренди об’єкта нерухомого майна ( гідротехнічну споруду ), що розташована за адресую: с. Закутинці, вул. Садова,33 площею 79.2 кв.м. для здійснення заходів  аквакультури терміном на 1 рік, орендну плату  встановити в розмірі 15 % від експертної оціночної вартості майна, що становить 3555 грн. 00 коп. в рік та об’єкта нерухомого майна ( гідротехнічну споруду ), що розташоване за адресую: с. Сингаївка, вул. Свята Гора, 25 площею 76.5 кв.м. для здійснення заходів аквакультури терміном на 1 рік, орендну плату  встановити в розмірі 15 % від експертної оціночної вартості майна, що становить 3379 грн. 20 коп. рік.»

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради.

Сільський голова                                                               Н.В. Семенюк