Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв по загальному фонду сільського бюджету на 2019 рік

РІШЕННЯ

від  17 січня 2019 року                                                                        № 7

Про  встановлення  лімітів споживання  енергоносіїв по загальному фонду сільського бюджету на 2019 рік

На виконання ст. 77 Бюджетного кодексу України,  підпункту 5 пункту 11 рішення сільської  ради від 20.12.2018р. № 477 "Про сільський бюджет Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік ″, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв на 2019 рік по загальному фонду сільського бюджету бюджетним установам згідно з додатками 1-3.

2. Заступникам голови з питань діяльності виконавчих органів ради Колесник Л.М. та Баценюк О.С.:

2.1. Здійснити  розподіл  та  довести помісячні ліміти  споживання  енергоносіїв  кожній  бюджетній  установі в розрізі енергоносіїв.

2.2. Здійснювати щомісячний аналіз споживання енергоносіїв підвідомчими бюджетними установами. В разі недотримання  лімітів  споживання  енергоносіїв вживати жорстких заходів щодо порушників  та для виправлення ситуації.

3. Керівникам бюджетних установ забезпечити укладання угод по кожному виду  енергоносіїв  у  межах  встановлених  даним рішенням  лімітів   споживання енергоносіїв. Протягом року забезпечувати стовідсотковий рівень оплати за поточне споживання енергоносіїв в межах встановлених лімітів.

4. Контроль  за  виконанням даного рішення  залишаю за собою.

Сільський  голова                                                     Н.В.Семенюк

Додаток:https://rada.info/upload/users_files/04345463/7ff9768bae45e6ac6fb26fe2f7d2e530.xls