Про затвердження подання про призначення Кладька О.М. опікуном над сестрою Кладько Г.М.

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

від   20.02.2020  року                                                                    №

Про затвердження подання про

призначення Кладька О.М.

опікуном над сестрою Кладько Г.М.

Розглянувши заяву Кладька Олега Миколайовича щодо підготовки подання про призначення його опікуном над сестрою, беручи до уваги додані  документи, керуючись  підпунктом 4 пункту «б» делеговані повноваження статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 60 Цивільного кодексу України,  виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити подання про призначення Кладька Олега Миколайовича опікуном над сестрою Кладько Галиною Миколаївною, 1966 року народження, жителькою села Семенівка, що додається.

2. Вважати рішення виконавчого комітету Семенівської сільської ради від 17.12.2019 року № 150 «Про затвердження висновку про доцільність призначення Кладька О.М. опікуном над сестрою Кладько Г.М.» таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                         Н.В.Семенюк

рішенням виконавчого комітету

Семенівської сільської ради

від   20.02.2020 року №

Подання

про призначення Кладька О.М. опікуном

над сестрою Кладько Г.М.

До органу опіки та піклування Семенівської сільської ради звернувся із заявою Кладько Олег Миколайович про підготовку подання щодо призначення його опікуном  над Кладько Галиною Миколаївною, жителькою села Семенівка Бердичівського району.

Відповідно до наданих заявником документів його рідна сестра Кладько Галина Миколаївна, 1966 року народження, є інвалідом в зв’язку з психічним захворюванням, їй встановлено діагноз  «олігофренія» та встановлено ІІ групу інвалідності з 1982  року. За висновком МСЕК вона потребує стороннього догляду та допомоги. Вона не може приготувати собі їжу, частково розуміє обставини, що відбуваються навколо неї, не може дати оцінку своїм діям чи діям оточуючих, самостійно вийти з дому, здійснити покупки, вирішити дрібні побутові проблеми тощо.

Кладько Олег Миколайович, 18.12.1975 року народження, який проживає за адресою: м. Бердичів, вул.Житомирська, б. 43 кв. 251, надає Кладько Галині  постійну допомогу у здійсненні побутових правочинів, створює умови для її повноцінного проживання, піклується про її здоров’я.

Опікун або піклувальник призначаються переважно з осіб, які перебувають у сімейних, родинних відносинах з підопічним, з урахуванням особистих стосунків між ними, можливості особи виконувати обов'язки опікуна чи піклувальника.

На основі вищезазначеного, згідно з доданими до заяви документами, керуючись ст. 60 Цивільного кодексу України, підпунктом 4 пункту «б» делеговані повноваження статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування», орган опіки та піклування виконавчий комітет Семенівської сільської ради вважає доцільним призначення Кладька Олега Миколайовича  опікуном над сестрою Кладько Галиною Миколаївною, 06.09.1966 року народження, жителькою села Семенівка.

Секретар ради                                                                    О.М.Гортовлюк