Про затвердження правил утримання та експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків Семенівської сільської ради

ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

від  21 лютого 2019 року                                                              № ________

Про затвердження правил утримання

та експлуатації дитячих ігрових та спортивних

майданчиків Семенівської сільської ради

Відповідно до вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», до «Інструкції з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населених пунктів», затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України від 29.10.2012 № 550, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради:

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити :

1.1. Правила утримання та експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків Семенівської сільської ради ( далі - Правила) згідно з додатком 1.

1.2. Форму типового паспорта дитячих та спортивних майданчиків, які знаходяться на території Семенівської сільської ради згідно з додатком  2.

1.3. Форму журналу результатів контролю за технічним станом обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків згідно з додатком  3.

1.4. Форму акта огляду та перевірки обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків згідно з додатком  4.

1.5. Форму інформаційної таблички згідно з додатком 5.

1.6. Форму реєстру дитячих та спортивних майданчиків згідно з додатком  6.

2. Рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти встановити періодичність огляду обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків:

2.1. Регулярні візуальні огляди 1 раз на тиждень.

2.2. Функціональний огляд один раз на місяць з записом у журналі результатів контролю за технічним станом обладнання дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

2.3. Щорічний основний огляд один раз на рік з оформленням акту огляду та перевірки дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

3. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.М.Колесник.

Сільський голова                                                                      Н.В.Семенюк