Про затвердження проекту землеустрою     щодо відведення земельної ділянки та передачу    у приватну власність громадянину Ващенко М.М.

ПРОЕКТ          Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять четверта  сесія                                                          VΙI скликання

від     грудня  2019 року                                                    №

У відповідності   до  ст. 26 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 8, 19, 22, 25, 30  “Про землеустрій”, ст. ст. 12, 81, 121, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у приватну власність, матеріали що обґрунтовують розмір та площу земельної ділянки та розглянувши заяву громадянина Ващенко М.М., сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину Ващенко Миколі Миколайовичу загальною площею 1,5500 га.,  для  ведення особистого селянського господарства  яка знаходиться за адресою: с. Сингаївка, вул. Першотравнева, Бердичівського району, Житомирської області.

1.1. Передати у приватну власність земельну ділянку комунальної власності громадянину Ващенко Миколі Миколайовичу загальною площею 1,5500 га.  кадастровий  номер  1820882103:01:001:8012 для  ведення особистого селянського господарства(01.03)  яка знаходиться за адресою: с. Сингаївка, вул. Першотравнева, Бердичівського району, Житомирської області.

2. Рекомендувати громадянину Ващенко Миколі Миколайовичу звернутись у відповідні державні органи для проведення державної реєстрації  права власності .

3. Спеціалісту з земельних питань Семенівської сільської ради   внести зміни в земельно-облікові документи сільської ради ( Мосійчук Н.І.).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                             Н.В.Семенюк