Про затвердження проекту землеустрою    щодо відведення земельних ділянок та передачу    у приватну власність громадянам

ПРОЕКТ       Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев'ята  сесія                                                          VΙI скликання

від                                 2019 року                                                      №

У відповідності   до  ст. 26 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 8, 19, 22, 25, 30  “Про землеустрій”, ст. ст. 12, 81, 121, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України розглянувши заяви громадян та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність  і матеріали, що обґрунтовують розмір та площу земельних ділянок, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину Антоню Роману Володимировичу  загальною площею 1,0000 га.  кадастровий  номер  1820883000:03:000:0026  для  ведення особистого селянського господарства (01.03) яка розташована на території Семенівської сільської ради за межами населеного пункту с. Дубівка  Бердичівського району  Житомирської області.

1.1. Передати у приватну власність земельну ділянку громадянину Антоню Роману Володимировичу  загальною площею 1,0000 га.  кадастровий  номер  1820883000:03:000:0026  для  ведення особистого селянського господарства (01.03) яка розташована на території Семенівської сільської ради за межами населеного пункту с. Дубівка  Бердичівського району  Житомирської області.

2.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину Антоню Володимиру Володимировичу  загальною площею 2,0000 га.  кадастровий  номер  1820883000:03:000:0024  для  ведення особистого селянського господарства (01.03) яка розташована на території Семенівської сільської ради за межами населеного пункту с. Дубівка  Бердичівського району  Житомирської області.

2.1. Передати у приватну власність земельну ділянку  громадянину Антоню Володимиру Володимировичу загальною площею 2,0000 га.  кадастровий  номер  1820883000:03:000:0024  для  ведення особистого селянського господарства (01.03) яка розташована на території Семенівської сільської ради за межами населеного пункту с. Дубівка  Бердичівського району  Житомирської області.

4. Рекомендувати громадянам: Антоню Володимиру Володимировичу, Антоню Роману Володимировичу    звернутись у відповідні державні органи для проведення державної реєстрації  права власності .

5. Спеціалісту з земельних питань Семенівської сільської ради   внести зміни в земельно-облікові документи сільської ради (Мосійчук Н.І.).

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                             Н.В.Семенюк