Про затвердження проекту землеустрою   щодо відведення земельних ділянок та передачу   у приватну власність громадянам

ПРОЕКТ          Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять восьма  сесія                                                          VΙI скликання

від                  2019 року                                                        №

У відповідності   до  ст. 26 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 8, 19, 22, 25, 30  “Про землеустрій”, ст. ст. 12, 81, 121, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України розглянувши заяви громадян та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність  і матеріали, що обґрунтовують розмір та площу земельних ділянок, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Рудику  Дмитру Івановичу   загальною площею 0,2500 га.  кадастровий  номер  1820880901:03:001:0499 для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд (присадибна ділянка) за адресою: с.Великі  Низгірці  вул. Польова,53,  Бердичівського району, Житомирської області.

1.1. Передати у приватну власність земельну ділянку громадянину  Рудику Дмитру  Івановичу  загальною площею 0,2500  га.   кадастровий  номер   1820880901:03:001:0499   для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд (присадибна ділянка)  із земель житлової  та  громадської  забудови за адресою: с.Великі  Низгірці вул. Польова, 53,   Бердичівського району, Житомирської області.

2.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину   Рижаку Олександру  Івановичу  загальною площею 0,2500 га.  кадастровий  номер  1820880901:03:001:0498 для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд (присадибна ділянка) за адресою: с.Великі  Низгірці  вул. Польова,45,  Бердичівського району, Житомирської області.

2.1. Передати у приватну власність земельну ділянку громадянину  Рижаку Олександру Івановичу  загальною площею 0,2500  га.   кадастровий  номер   1820880901:03:001:0498   для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд (присадибна ділянка)  із земель житлової  та  громадської  забудови за адресою: с.Великі  Низгірці вул. Польова, 45,   Бердичівського району, Житомирської області.

3.  Затвердити  проект  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  у  приватну  власність  громадянину  Нікітіну  Віталію  Григоровичу  загальною  площею  0,2500 га,  кадастровий  номер  1820886801: 02: 001: 8046  для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку ,  господарських  будівель  і  споруд ( присадибна  ділянка )  за  адресою:  с. Терехове  вул.Світла, 3  Бердичівського  району,  Житомирської  області.

3.1.   Передати  у  приватну  власність  земельну  ділянку  громадянину  Нікітіну  Віталію  Григоровичу  загальною  площею  0,2500 га  кадастровий  номер  1820886801:02:001:8046  для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку,  господарських  будівель  і  споруд ( присадибна  ділянка )  із  земель  житлової  та  громадської  забудови  за  адресою  с.Терехове  вул. Світла ,3  Бердичівського  району , Житомирської  області.

4. Рекомендувати громадянам: Рудику Дмитру Івановичу, Рижаку Олександру Івановичу, Нікітіну  Віталію Григоровичу  звернутись у відповідні державні органи для проведення державної реєстрації  права власності .

5. Спеціалістам з земельних питань Семенівської сільської ради   внести зміни в земельно-облікові документи сільської ради (Мосійчук Н.І., Лихолат В.А.).

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                             Н.В.Семенюк