Про затвердження проекту землеустрою   щодо відведення земельних ділянок та передачу   у приватну власність громадянам

ПРОЕКТ    Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять друга сесія                                                          VΙI скликання

від                   2019 року                                                        №

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок та передачу  у приватну власність громадянам

У відповідності   до  ст. 26 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 8, 19, 22, 25, 30  “Про землеустрій”, ст. ст. 12, 81, 121, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України розглянувши заяви громадян та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність  і матеріали, що обґрунтовують розмір та площу земельних ділянок, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянці Рудик Надії Петрівні  загальною площею 0,3547 га.  кадастровий  номер  1820882101:15:007:0015  для  ведення особистого селянського господарства  за адресою: с.Закутинці  вул.Механізаторська , Бердичівського району, Житомирської області.

1.1. Передати у приватну власність земельну ділянку громадянці  Рудик Надії Петрівні  загальною площею 0,3547  га.   кадастровий  номер   1820882101:15:007:0015  для  ведення особистого селянського  господарства із земель сільськогосподарського  призначення за адресою :      с. Закутинці  вул.Механізаторська,  Бердичівського району, Житомирської області.

2.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянці Залістовській  Надії Віталіївні  загальною площею 0,1800 га.  кадастровий  номер  1820886801:02:001:8039  для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд за адресою: с.Терехове вул.Світла, 45,  Бердичівського району, Житомирської області.

2.1. Передати у приватну власність земельну ділянку громадянці  Залістовській  Надії Віталіївні    загальною площею 0,1800  га.   кадастровий  номер   1820886801:02:001:8039   для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд із земель житлової  та  громадської  забудови за адресою: с.Терехове вул.Світла, 45,   Бердичівського району, Житомирської області.

3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину Середі Миколі Тихоновичу  загальною площею 0,2500 га.  кадастровий  номер  1820886801:02:001:8040  для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд за адресою: с.Терехове вул.Світла, 1,  Бердичівського району, Житомирської області.

3.1. Передати у приватну власність земельну ділянку громадянину  Середі Миколі Тихоновичу      загальною площею 0,2500  га.   кадастровий  номер   1820886801:02:001:8040    для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд із земель житлової  та  громадської  забудови за адресою: с.Терехове вул.Світла, 1,   Бердичівського району, Житомирської області.

4. Рекомендувати громадянам:  Рудик Надії Петрівні, Залістовській  Надії Віталіївні, Середі Миколі Тихоновичу звернутись у відповідні державні органи для проведення державної реєстрації  права власності .

5. Спеціалістам з земельних питань Семенівської сільської ради   внести зміни в земельно-облікові документи сільської ради (Лихолат В.А., Мосійчук Н.І.).

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                             Н.В.Семенюк