Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок та передачу  у приватну власність громадянам

ПРОЕКТ      Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять друга сесія                                                          VΙI скликання

від                         2019 року                                                        №

У відповідності   до  ст. 26 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 8, 19, 22, 25, 30  “Про землеустрій”, ст. ст. 12, 81, 121, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України розглянувши заяви громадян та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність  і матеріали, що обґрунтовують розмір та площу земельних ділянок, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Віку Францу Францовичу загальною площею 0,3813 га.  кадастровий  номер  1820887201:02:002:0376 для  ведення особистого селянського господарства  за адресою: с.Хажин вул. Братів Маруськевичів , Бердичівського району, Житомирської області.

1.1. Передати у приватну власність земельну ділянку громадянці Віку Францу Францовичу загальною площею 0,3813  га.   кадастровий  номер   1820887201:02:002:0376  для  ведення особистого селянського  господарства із земель сільськогосподарського  призначення за адресою :    с.Хажин вул. Братів Маруськевичів ,   Бердичівського району, Житомирської області.

1.2. Рішення Хажинської сільської ради 41 сесії п’ятого скликання від 15.07.2010 року №209 «Про затвердження технічної документації із землеустрою що посвідчує право власності на земельні ділянки громадянам»  вважати  таким , що втратило чинність.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину Віку Францу Францовичу   загальною площею 0,2500 га.  кадастровий  номер  1820887201:02:002:0377 для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд за адресою: с.Хажин вул. Братів Маруськевичів , 11 , Бердичівського району, Житомирської області.

2.1. Передати у приватну власність земельну ділянку громадянину  Віку Францу Францовичу   загальною площею 0,2500  га.   кадастровий  номер  1820887201:02:002:0377      для  будівництва  і  обслуговування  житлового  будинку, господарських  будівель  і  споруд із земель житлової  та  громадської  забудови за адресою: с.Хажин вул. Братів Маруськевичів , 11,   Бердичівського району, Житомирської області.

2.2. Рішення Хажинської сільської ради 41 сесії п’ятого скликання від 15.07.2010 року №209 «Про затвердження технічної документації із землеустрою що посвідчує право власності на земельні ділянки громадянам»  вважати таким , що втратило чинність.

3. Рекомендувати громадянам:  Віку Францу Францовичу   звернутись у відповідні державні органи для проведення державної реєстрації  права власності .

4. Спеціалістам з земельних питань Семенівської сільської ради   внести зміни в земельно-облікові документи сільської ради (Лихолат В.А., Мосійчук Н.І.).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                      Н.В.Семенюк