Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та передачу  у приватну власність громадянці Січенко Р.М.

ПРОЕКТ          Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять друга сесія                                                          VΙI скликання

від           2019 року                                                        №

У відповідності   до  ст. 26 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 8, 19, 22, 25, 30  “Про землеустрій”, ст. ст. 12, 81, 121, 122, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у приватну власність, матеріали що обґрунтовують розмір та площу земельної ділянки та розглянувши заяву громадянки Січенко Р.М., сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянці  Січенко Руслані Миколаївні  загальною площею 1,1000 га.,  для  ведення особистого селянського господарства  яка розташована на території Семенівської сільської ради  за межами  населеного пункту с.Красівка Бердичівського району, Житомирської області.

1.1. Передати у приватну власність земельну ділянку комунальної власності громадянці Січенко Руслані Миколаївні  загальною площею 1,1000 га.  кадастровий  номер  1820883000:03:000:0025 для  ведення особистого селянського господарства(01.03)  яка розташована на території Семенівської сільської ради  за межами  населеного пункту с.Красівка Бердичівського району, Житомирської області.

2. Рекомендувати громадянці Січенко Руслані Миколаївні  звернутись у відповідні державні органи для проведення державної реєстрації  права власності .

3. Спеціалісту з земельних питань Семенівської сільської ради   внести зміни в земельно-облікові документи сільської ради ( Мосійчук Н.І.).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                             Н.В.Семенюк