Про затвердження списків дітей, які проживають на території сільської ради та яким на 1 вересня 2019 року виповнилось 5 років

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

від ___________року                                                                      № ________

Про затвердження списків дітей,

які проживають на території сільської

ради та яким на 1 вересня 2019 року

виповнилось 5 років

Відповідно до ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», виконавчий комітет Семенівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити списки дітей 2014 року народження, яким на 1 вересня 2019 року виповнилося 5 років (додаються).
  2. Відділу освіти, молоді та спорту (Колесник Л.М.):
  1. Забезпечити збереження списків дітей і підлітків шкільного віку разом з довідками з місця навчання тих дітей, які здобувають загальну середню освіту в інших навчальних закладах, та списків дітей і підлітків шкільного віку з вадами розумового та фізичного розвитку, які повинні навчатися у закладах для дітей, що потребують соціальної реабілітації, а також тих, які не можуть навчатися за висновками психолого-медико-педагогічних консультацій.
  2. Здійснювати контроль за реалізацією права дітей шкільного віку, які постійно проживають на закріпленій за навчальними закладами території обслуговування, на здобуття повної загальної середньої освіти.
  1. Рекомендувати директорам закладів загальної середньої освіти проводити у межах своєї компетенції роз’яснювальну роботу серед населення щодо обов’язковості здобуття підлітками загальної середньої освіти.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т.в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту Л.М.Колесник.

Сільський голова                                                                      Н.В.Семенюк