Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в   натурі (на місцевості) громадянці  Потебні Л.І.

ПРОЕКТ       Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев'ята  сесія                                                          VΙI скликання

від                              2019 року                                                     №

(на місцевості) громадянці  Потебні Л.І.

Відповідно  до  ст. 26  Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст. 81, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, ст.ст. 8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст. ст.1, 2, 3, 4, 11 Закону  України  «Про порядок  виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок  власникам земельних  часток (паїв)»  розглянувши  заяву  громадянки  та  додані  документи, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити  громадянці Потебні Людмилі Іванівні технічну  документацію  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі ( на місцевості) загальною  площею 3,8089 га., яка  розташована на території Семенівської сільської ради за  межами  населеного пункту с. Великі Низгірці, Бердичівського  району,  Житомирської  області.

1.1 Передати у приватну  власність громадянці Потебні Людмилі Іванівні земельну  ділянку  площею 3,8089га., сільськогосподарського  призначення, кадастровий  номер  1820880900:05:000:0007 для ведення особистого селянського господарства,  яка  розташована на території Семенівської сільської ради за  межами  населеного пункту с. Великі Низгірці, Бердичівського  району,  Житомирської  області.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                            Н.В.Семенюк