Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі(на місцевості) земельної частки (паю) громадянам  Орлівському М.С. та Орлівському С.С.

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев'ята   сесія                                                          VΙI скликання

від  30 серпня 2019 року                                                         № 671

Про затвердження технічної документації із

землеустрою та виділення в натурі(на місцевості)

земельної частки (паю) громадянам  Орлівському М.С.

та Орлівському С.С.

Відповідно  до  ст. ст. 25, 26, 33  Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст. ст. 12, 81, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, ст. ст. 8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст. ст. 5, 7, 9 Закону  України  «Про порядок  виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок  власникам земельних  часток (паїв)»  розглянувши  заяву  громадян  та технічну документацію із землеустрою, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  технічну  документацію  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської сільської ради загальною  площею 2,6060га. громадянам Орлівському Миколі Степановичу та Орлівському Степану Степановичу.

1.1.Виділити в натурі (на місцевості) громадянам Орлівському Миколі Степановичу та Орлівському Степану Степановичу земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 2,6060га.(кадастровий номер 1820882400:07:000:0871) для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської сільської ради.

1.2. Передати у власність громадянам Орлівському Миколі Степановичу та Орлівському Степану Степановичу в ½ частці кожному  земельну  ділянку  сільськогосподарського призначення загальною площею 2,6060 га. для ведення особистого селянського господарства яка  розташована на території Семенівської сільської ради.

2.Затвердити  технічну  документацію  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської сільської ради загальною  площею 0,6117га. громадянам Орлівському Миколі Степановичу та Орлівському Степану Степановичу.

2.1.Виділити в натурі (на місцевості) громадянам Орлівському Миколі Степановичу та Орлівському Степану Степановичу земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 0,6117га. (кадастровий

номер 1820882400:07:000:0870) для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської сільської ради.

2.2. Передати у власність громадянам Орлівському Миколі Степановичу та Орлівському Степану Степановичу в ½ частці кожному  земельну  ділянку  сільськогосподарського призначення загальною площею 0,6117 га. для ведення особистого селянського господарства яка  розташована на території Семенівської сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                           Н.В.Семенюк