Про затвердження технічної документації із землеустрою та виділення в натурі(на місцевості) земельної частки (паю) громадянці Білобровій В.М.

ПРОЕКТ    Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять друга сесія                                                          VΙI скликання

від                   2019 року                                                        №

Про затвердження технічної документації із

землеустрою та виділення в натурі(на місцевості)

земельної частки (паю) громадянці  Білобровій В.М.

Відповідно  до  ст.ст. 25,26, 33  Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.12, 81, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, ст.ст.8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст. ст.5,7,9 Закону  України  «Про порядок  виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок  власникам земельних  часток (паїв)»  розглянувши  заяву  громадянки  та технічну документацію із землеустрою, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  технічну  документацію  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Семенівської сільської ради загальною  площею 1,9127га. громадянці Білобровій Валентині Миколаївні.

2.Виділити в натурі (на місцевості) громадянці Білобровій Валентині Миколаївні земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 1,9127га.(кадастровий номер1820887200:03:000:0037) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Семенівської сільської ради.

3. Передати у власність громадянці Білобровій Валентині Миколаївні   земельну  ділянку  сільськогосподарського призначення загальною площею 1,9127га. для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва яка  розташована на території Семенівської сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                            Н.В.Семенюк